Комісія ВР підтвердила фальсифікацію під час продажу "Інтера"

Під час засідання ТСК було підтверджено, що справу про банкрутство одного з найбільших акціонерів "Інтера" - асоціації Діловий світ - сфальсифіковано.

Тимчасова слідча комісія Верховної ради з розслідування обставин смерті Ігоря Плужникова підтвердила встановлений експертизою факт фальсифікації його підписів на документах про відчуження акцій телеканалу "Інтер".

Про це повідомив голова ТСК ВР Андрій Портнов.

За його словами, під час засідання ТСК було підтверджено, що справу про банкрутство одного з найбільших акціонерів "Інтера" - асоціації Діловий світ - сфальсифіковано.

У свою чергу депутат від Партії регіонів Ганна Герман заявила про намір звернутися до міжнародних правозахисних організацій із закликом допомогти не допустити тиску влади на медіа, повідомляє прес-служба Партії регіонів.

"Дуже тривожним є той факт, що Тимчасову слідчу комісію з питань розслідування обставин смерті Плужникова і заволодіння невідомими особами його власністю, акціями телекомпанії "Інтер" БЮТ прагне використовувати як механізм політичного тиску на найбільш рейтинговий в Україні телеканал", - зазначила вона.

"БЮТ і сама Юлія Тимошенко своїми діями і висловлюваннями не раз доводили, що в них одна мета - повний контроль над "Інтером", особливо - перед президентськими виборами", - вважає депутат.

"Те, як сьогодні члени БЮТ разом з комуністами похапки сфабрикували нібито висновки парламентської комісії, ще раз підтверджує: вони не зупиняться ні перед чим. БЮТ намагатиметься застосувати до "Інтеру" рейдерську атаку", - заявив Герман.

Вона зазначила, що, як глава парламентського комітету з питань свободи слова і інформації, вона "змушена звернутися до міжнародних правозахисних організацій із закликом допомогти захистити українські медіа від рейдерських атак влади, зберегти свободу слова в Україні і нагадати політикам найважливіші принципи і основи демократії".

Як повідомлялося, Тимчасова слідча комісія Верховної ради з питань розслідування обставин смерті Плужникова і заволодіння невідомими особами його власністю - акціями телекомпанії Інтер - була створена 19 травня на прохання фракції БЮТ.

Довідка. Власник телеканалу "Інтер" Ігор Плужников (на той час – народний депутат України, фракції СДПУ(о) помер 22 червня 2005 року в німецькій клініці від гострого інфекційного гепатиту у віці 45 років. Тодішній голова СБУ Олександр Турчинов ще перед смертю власника "Інтера" заявив, що СБУ готова порушити кримінальну справу у разі, якщо виявиться, що погіршення здоров’я Плужникова стало результатом "нетипового отруєння". Німецькі лікарі, які лікували Плужникова, провели дослідження та дійшли висновку, що підозрювати отруєння немає підстав.

За офіційною інформацією Ігор Плужников володів 71% акцій телеканалу "Інтер". Незабаром 61% був проданий вдовою Плужникова Світланою компанії Валерія Хорошковського. Згідно з даними ЗМІ, угода про продаж каналу відбулась 19 квітня 2005 року, а активні дії із зміни власності "Інтера" збіглись із раптовою хворобою і смертю Плужникова.

Читайте також:

Рада почала розслідування законності продажу "Інтера"

Мін'юст: доказів незаконного продажу "Інтера" не існує

Експерти виявили підроблений підпис екс-власника "Інтера", за яким продали канал

БЮТ заблокував трибуну, вимагаючи розлідування по "Інтеру"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: