Комісія ВР: Ющенко і Черновецький разом продають київську землю

Глава слідчої комісії ВР з питань роботи столичної влади звинуватив президента у потуранні злочинним діям, які начебто вчиняє київське керівництво.

Мер Києва Леонід Черновецький розпродає київські землі за згодою президента Віктора Ющенка.

Про це заявив голова Тимчасової слідчої комісії Верховної ради з питань розслідування протиправної діяльності столичної влади Кирило Куликов.  Так він прокоментував заяву глави держави про те, що "вся київська земля викрадена групою народних депутатів із провладної сили, проти яких не можна навіть кримінальну справу порушити".

"У глави держави були та є всі правові підстави та важелі для звільнення з посад дійсних грабіжників Києва - Черновецького та його клану. Не зробивши цього, Ющенко визнав, що Черновецький є породженням Ющенка, а сам Ющенко - хіба тінню Черновецького", - впевнений Куликов.

Він пояснив, що неодноразово говорив про цю проблему з главою президентського Секретаріату. "Ющенко не має морального права повчати людей, які його обрали - адже за його мовчанням ховаються погоджена з Черновецьким політика беззаконного розпродажу київської землі, продовжується руйнація історичних пам'яток, триває відмивання грошей, здобутих злочинним шляхом. Один із прикладів - будівництво пам'ятника жертвам Голодомору", - відзначив депутат.

Він додав, що бездіяльність і мовчання президента "є потурання злочинам, які робляться керівництвом Києва".

Нагадаємо, ще у червні слідча комісія ВР рекомендувала відсторонити Черновецького від посади київського мера на час розслідування його діяльності, але Ющенко відмовився це зробити. Крім того, в серпні Кирило Куликов прогнозував, що дострокові вибори київського мера мають відбутися найближчим часом.

Також Куликов обіцяв змусити Ющенка відсторонити Черновецького від влади.

Читайте також:

Комісія ВР буде судитися з Ющенком через Черновецького

Ющенко категорично проти урізання повноважень Черновецького

Рада рекомендувала відсторонити Черновецького

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: