Комісія затвердила умови конкурсу на посаду директора Антикорупційного бюро

Дата публікації
Комісія затвердила умови конкурсу на посаду директора Антикорупційного бюро

Директором Антикорупційного бюро може бути лише громадянин України.

Іноземці можуть брати участь в конкурсі, якщо подадуть клопотання про отримання українського громадянства.

Конкурсна комісія з обрання кандидатів на посаду директора Національного антикорупційного бюро (НАБ) затвердила у суботу проект оголошення про проведення конкурсу на посаду директора НАБ.

Проект документа зі всіма узгодженими змінами і доповненнями підтримали сім членів комісії, двоє утрималися, повідомляє Укрінформ.

Щодо питання про участь у конкурсі іноземців після тривалих дискусій члени комісії погодили, що директором Антикорупційного може бути лише громадянин України. Кандидат-іноземець може прийняти участь у конкурсі, додавши до необхідного пакету документів клопотання на ім'я президента України про отримання українського громадянства.

Крім того, як повідомляє радіо "Свобода", за словами секретаря конкурсної комісії з обрання керівника антикорупційного бюро Євгена Захарова, "від кандидатів достатньо лише заяви, автобіографії, зокрема, членство в політичних партіях, а також право на майно, доходи, витрати".

Він зазначив, що директор бюро буде обиратися на 5 років, його вік не повинен перевищувати 65 років. Конкурсант повинен мати вищу юридичну освіту. Спеціальна перевірка буде проводитися на останньому етапі перед призначенням.

За словами голови конкурсної комісії Рефата Чубарова, після технічних правок та узгодження в Адміністрації президента України документ планується оприлюднити в понеділок, 12 січня.

Після цього усі бажаючі взяти участь у конкурсі можуть упродовж 30 днів подавати свої кандидатури на розгляд.

Чергове засідання Конкурсної комісії з обрання кандидатів на посаду директора Антикорупційного бюро України заплановане на понеділок, 12 січня, на 18:00. Під час нього члени комісії планують розглянути пропозиції щодо змін до закону України про НАБ.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Порошенко хоче, щоб Антикорупційне бюро очолив іноземець.

Спеціальна комісія обирає голову Антикорупційного бюро

Спеціальна комісія обирає голову Антикорупційного бюро

Наступна публікація