Комісію не пускають для перевірки підвищення тарифів у метро

Міністр транспорту і зв`язку Йосип Вінський заявляє, що київський метрополітен не допускає на своє підприємство представників робочої групи з вивчення обґрунтованості зростання тарифів.

"Нас бояться пускати. Є проблеми, я щойно від першого віце-прем`єра, ми звернулися в прокуратуру і в міліцію з проханням забезпечити можливість роботи, вивчити документи і зрозуміти, що реально відбувається в економіці цього підприємства", - сказав Вінський.

Разом з тим міністр наголосив, що регулювання тарифів на проїзд у громадському транспорті є прерогативою місцевої влади. "Урядова комісія вивчить, наскільки зростання тарифів відповідає економіці цього підприємства, а змусити зменшити тарифи – це вже питання Антимонопольного комітету і правоохоронних органів, а не Кабінету міністрів", - пояснив він.

Як повідомлялося, КМДА видала розпорядження про підвищення вартості проїзду в міському пасажирському транспорті.

З 4 листопада одна поїздка в метро коштує 2 грн. Проїзд у наземному транспорті коштує 1,5 грн., якщо купити квиток заздалегідь у кіоску, і 2 грн. – якщо купити в салоні автобуса, трамваю, тролейбуса.

5 листопада прокуратура Києва почала перевірку дотримання столичною міською державною адміністрацією законодавства при введенні нових тарифів на проїзд у громадському транспорті.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: