Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Комітет Ради підтримав заборону трансляції Чемпіонату світу з футболу в Росії

Трансляцію ЧС збираються визнати такою, що порушує права та інтереси громадян України внаслідок російської агресії.

Комітет Верховної Ради України з питань свободи слова підтримав проект постанови, якою передбачається заборона трансляції Чемпіонату світу з футболу 2018 року в Росії.

Про це повідомила у своєму Twitter заступниця голови наглядової ради ПАТ "НСТУ" Світлана Остапа.

"Комітет свободи слова підтримав проект постанови 8343 про недопущення трансляції ЧС з футболу в Росії", - написала вона.

Проект постанови №8343 передбачає заборону трансляцій різних заходів, що відбуватимуться на території Російської Федерації, якщо їх трансляція порушує законні права та інтереси громадян України.

"Актуальним і ефективним інструментом для недопущення популяризації в Україні держави-агресора стане заборона трансляції в Україні офіційних заходів в рамках Чемпіонату світу з футболу 2018, які проводитимуться в Російській Федерації. В цих заходах прийматимуть участь перші особи Росії, а засоби масової інформації країни-агресора використають таку можливість для всілякої популяризації Російської Федерації на міжнародній арені, попри засудження цивілізованим світом агресивної політики Росії та санкцій проти Росії", - йдеться у пояснювальній записці до постанови.

Тепер за відповідний документ має проголосувати Верховна Рада України.

У лютому 2018 року стало відомо, що Національна громадська телекомпанія України (НГТУ) вирішила не транслювати Чемпіонат світу. Однак, наприкінці травня стало відомо, що після довготривалих переговорів ЧС-2018 в Росії на українському телебаченні покажуть два канали: "Інтер" та НТН.

Залиште свій коментар

Вибір редакції