Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Комітет Ради пропонує обмежити доступ ЗМІ до кулуарів парламенту

Мустафа Наєм заявив про початок збору підписів проти рішення комітету.

Регламентний комітет Верховної Ради України запропонував обмежити доступ ЗМІ до кулуарів парламенту. 

Відповідну пропозицію комітет опублікував на сайті ВР.

У ньому йдеться про те, що на третьому поверсі кулуарів Ради варто створити прес-центр для роботи в ньому журналістів. Також пропонується "унормувати" порядок позбавлення журналіста акредитації та анулювання акредитаційної картки за порушення правил.

Також комітет пропонує переглянути положення щодо доступу працівників ЗМІ до пленарних засідань парламенту, "врахувавши при цьому, що перший і другий поверхи кулуарів Верховної Ради України в адміністративному будинку по вул. Грушевського, 5 мають бути передбачені для вільного доступу народних депутатів України та відкриті для інших відвідувачів – представників органів державної влади та місцевого самоврядування, громадських організацій, іноземних громадян та громадян України".

Депутат Мустафа Наєм вже висловив обурення подібними пропозиціями, заявивши, що 10 липня розпочнеться збір підписів проти введення нових порядків. 

"Поки я депутат, не буде цього. Якщо треба буде, готовий підписувати "запрошення" кожному журналісту, оператору і фотографу особисто. Завтра почнемо збір підписів проти цього рішення комітету. І не таких маразматиків журналісти переживали. Коротка пам'ять у них", - написав він.

Повідомляється, що такі заходи комітет пропонує вживати після "недопустимої поведінки" журналістів Юлії Махмуді з "Громадського вісника Києва" та Валерії Єгорової з Flash on Time News. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції