Верховна рада знизить транспортні збори

Профільний Комітет ВР підтримав ініціативу скасувати існуючі норми транспортного збору.

Комітет Верховної ради з питань податкової та митної політики на сьогоднішньому засіданні більшістю голосів підтримав ініціативу скасувати існуючі норми транспортного збору.

Комітет розглянув заяву  депутатів Миколи Катеринчука та Адама Мартинюка й доручив депутатам відпрацювати документ, яким буде передбачено відповідні зміни до державного бюджету.

Про це повідомив після засідання комітету лідер Європейської партії України, народний депутат Микола Катеринчук.

"Я вважаю, що в нинішній ситуації таке рішення є єдино правильним. Сподіваюсь, що до середи наступного тижня ми відпрацюємо спільний документ і на найближчому пленарному засіданні приймемо відповідний законопроект", - зазначив Катеринчук.

Відповідаючи на запитання журналістів щодо ініціативи включення податку з власників транспортних засобів у ціну пального народний депутат зазначив: "Така ідея мені видається слушною, і я сподіваюсь, що комітет дасть доручення Міністерству фінансів відпрацювати механізм її реалізації. Адже тут важливо врахувати пільгові категорії автовласників: інваліди, "чорнобильці", ветерани війни, сільгоспвиробники та ін. Саме така рекомендація буде озвучена нашим комітетом Мінфіну".

Нагадаємо, сьогодні прем'єр-міністр Юлія Тимошенко повідомила, що в Україні будуть введені диференційовані ставки для власників тих автомобілів, що старші за 7 років. Відповідна домовленість була досягнута в ході зустрічі  з представниками автомобілістів, які страйкували протягом двох днів. Відповідні зміни в закон "Про податок з власників транспортних засобів і інших самохідних машин і механізмів" Тимошенко підписала і направила у Верховну раду.

Також прем`єр заявила про створення Ради автомобілістів при Кабінеті міністрів. За її словами, до складу ради входитимуть представники Державного комітету з питань підприємництва, міністри транспорту і зв’язку, фінансів, а також заступник міністра внутрішніх справ та представники громадських об’єднань автовласників.

Читайте також:
При Кабміні організують Раду автомобілістів
Прем`єр ввела диференційовані ставки на авто
У Сімферополі автомобілісти перекрили трасу Харків-Ялта

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: