Комітет виборців прогнозує масові оскарження результатів виборів

Голова КВУ вважає, що результати місцевих виборів будуть оскаржуватися масово, але голосування буде визнане недійсним не більше, ніж у 10% міст і районів.

Оскарження результатів місцевих виборів будуть масовими. Так вважає голова Комітету виборців України Олександр Черненко.

За його прогнозами, у 10%, а може і більше міст та районів вибори будуть визнані недійсними. Але загалом по Україні більшість виборів, хоч і будуть оскаржуватися, але закінчаться тим, як проголосували виборці.

"Думаю, що оскарження будуть, вони будуть масові. Питання у тому, наскільки ці оскарження будуть аргументовані і матимуть доказову базу, а також наскільки об'єктивно та неупереджено до розгляду цих справ підійдуть суди", - сказав він.

На думку Черненка, проблема з легітимністю виборів є у центральних регіонах, Київській, Кіровоградській, Черкаській областях, де немає чітких фаворитів. "Є проблеми у тих містах, де є потужні опозиційні лідери – це Харків, Черкаси, Одеса – там, де адмінресурсу влади протистоять популярні і відомі лідери", - сказав голова КВУ.

Зазначимо, що лідер БЮТ Юлія Тимошенко вже заявила, що партія "Батьківщина" заздалегідь не визнає результатів місцевих виборів у кількох областях України.

"Ми вже сьогодні не визнаємо результатів виборів по Львівській та Київській областях і в місті Тернополі, де за вказівкою Януковича зареєстровано списки від фальшивих організацій партії "Батьківщина", - зазначила вона.

Читайте також:

Тимошенко: Янукович не провів жодних чесних виборів

Тимошенко не визнає результати виборів

Наступні вибори Ради обійдуться в 1,5 млрд гривень

У Донецькій області знято з виборів єдиного мера без партквитка ПР

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: