Комітет виборців категорично заперечує чутки про третій тур

КВУ заявляє про помилку під час інтерв'ю, в результаті якої українські ЗМІ були дезінформовані стосовно можливого третього туру виборів.

У Комітеті виборців України висловлюють стурбованість не зовсім точною публікацією інтерв'ю голови правління КВУ Олександра Черненка щодо можливості третього туру виборів.

"У тій частині інтерв'ю, де йшлося про вірогідність так званого "третього туру", Олександр Черненко висловив сподівання, що "до третього туру не дійде", проте в кінцевому варіанті інтерв'ю частка "не" просто випала. Очевидно, це було обумовлено тим, що розмова з журналістом проходила в телефонному режимі, тому непорозуміння могло бути викликане технічними причинами", - йдеться в повідомленні КВУ.

КВУ відзначає, що не має жодних претензій до інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна", оскільки "сталося прикре непорозуміння, обумовлене об'єктивними обставинами".

Нагадаємо, в першому варіанті цитата із посиланням на главу КВУ мала такий вигляд: "Думаю, що до третього туру дійде, тому що буде патова ситуація, коли точно ніхто не знатиме, хто все-таки виграв вибори, і врешті-решт це продовжуватиметься кілька тижнів, поки не буде якогось, швидше, політичного рішення про вихід з ситуації, ніж правового", - сказав Черненко.

Читайте також:

Комітет виборців: третього туру не уникнути

ЦВК ухвалила календарний план другого туру виборів

БЮТ: регіонали зламали базу даних суду, що розглядає справи про вибори

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: