Комп'ютер змінив дані про місце народження тисячі виборців

У Кременчуці мешканці цілих багатоповерхових будинків виявили, що народилися в одному місті. Їхні дані про місце народження змінив комп'ютер.

У Кременчуці розгорівся скандал із виборчими списками.

Мешканцям цілого району змінили місце народження. Отримавши повідомлення люди помітили, що вони масово - цілими багатоповерхівками - народилися у Луганську, Запоріжжі та Харкові.

Наприклад, мешканці 216-квартирного будинку виявили, що всі вони – 600 людей – народилися у Луганську. Загалом по місту людей зі зміненим місцем народження у даних для реєстрації виборців більше тисячі.

У збіг обставин чи випадковість люди не вірять. Запевняють, що причини змін криються у прагненні зірвати вибори.

Адресу народження у виборчих списках можна виправити. У відділі ведення державного реєстру виборців повідомили, що помилка сталася через комп'ютерну програму, яка автоматично замінила застарілі дані про мешканців району.

Керівниця відділу нарікає на техніку, комп'ютери та столичний сервер.

"Графи місце народження на виборах не буде, її ніколи і не було, просто людей стимулюють перевірити і раз і назавжди занести правильно свої відомості до державного реєстру", - пояснила керівник відділу ведення державного реєстру виборців Автозаводського району м. Кременчука Інесса Мартиненко.

Мешканці Кременчука не в захваті від подібних "стимулів". Гадають, якщо сьогодні машина самовільно ставить місце народження, то не виключено, що завтра вже сама поставить галочку напроти когось із кандидатів.

Про плутанину у виборчих списках в Кременчуці – у сюжеті ТСН.

Читайте також:

Президентські вибори обійдуться кожному українцеві в 36 грн.

Третина українців принципово не піде на вибори

У списках українських виборців виявили 600 тисяч "двійників"

Піскун: щоб зірвати вибори, Ющенку достатньо підірвати гранату в Криму

ВідеоКомп'ютер поміняв дані тисячі виборців

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: