Компанія Ахметова судитиметься з Росією через втрачені у Криму активи

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Наразі оцінюються збитки внаслідок втрати активів.

Енергохолдинг ДТЕК, який належить українському олігархові Рінату Ахметову, готує позов до міжнародних судів проти Росії через втрачені внаслідок окупації активи в Криму.

Про це повідомив генеральний директор Максим Тимченко, передає "Інтерфакс".

Керівництво холдингу висувало претензію щодо власних активів на півострові Крим, які втратилися внаслідок окупації Росією. Проте відповіді на претензії так і не дочекалися. 

"Ми висунули претензію, чекали відповіді, але її не було. Тому наразі вже готуються судові слухання", - сказав він.

Тимченко додав, що саме зараз компанія оцінює збитки, яких ДТЕК зазнав через втрату активів на півострові. Саме "ДТЕК Крименерго" був найбільшим постачальником електроенергії у Криму і забезпечував близько 80% поставок. 

ВідеоРосійський "Газпром" підтвердив арешт своїх активів відповідно до рішення суду в Амстердамі

Рішення винесли за позовом "Нафтогазу України", ще у травні. Арешт накладають на акції, задіяні у газопроводі "Блакитний потік", яким Росія доправляє свій газ у Туреччину. До того ж, арештовують і погашення заборгованості компанії "Блакитний потік" перед "Газпромом". 

Російський "Газпром" підтвердив арешт своїх активів відповідно до рішення суду в Амстердамі

Нагадаємо, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, не скасувала "Роттердам+", спосіб утворення ціни на вугілля, який, як твердять фахівці, здирає з кишень споживачів зайвих близько 12 мільярдів гривень щороку. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції