Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Компанія Mars Inc відкриває підрозділ Kinship для розробки інновацій в сфері догляду за домашніми тваринами

Компанія Mars Inc, світовий лідер в області товарів для здоров'я і харчування домашніх тварин, оголосила про створення підрозділу Kinship - першої в своєму роді коаліції, присвяченій інноваціям в сфері догляду за домашніми тваринами.

Kinship з партнерами буде розвивати стартапи, які отримають унікальний доступ до даних, наукового і галузевого досвіду для реалізації трансформаційних перетворень в галузі охорони здоров'я, харчування та науки в сфері догляду за домашніми тваринами.

"Ми натхненні тим, що наш новий глобальний підрозділ, Kinship, стане унікальною платформою для співпраці підприємців та інноваторів, які разом створюватимуть нові продукти і послуги в дусі нашої спільної мети: створити кращий світ для домашніх тварин, - прокоментував Пол Вейраух, президент Mars Petcare. - В області великих даних, науки і пов'язаних з ними технологій існують надзвичайні можливості. Додайте до них ресурси, охоплення та інші можливості світового лідера галузі, такого як компанія Mars, і разом ми зможемо створити потужну силу, що трансформує догляд за домашніми тваринами".

"Мета Kinship - об'єднати яскраві уми та сміливі компанії з галузі по догляду за домашніми тваринами, - каже Леонід Судаков, президент Kinship. - Ми хочемо, щоб Kinship стала унікальною платформою для співпраці, яка об'єднає засновників компаній, інноваторів та галузевих партнерів, і дасть їм можливість поділитися своїми амбіціями, отримати доступ до кращих талантів і досвіду, а також відкрити захоплюючі можливості в сфері догляду за домашніми тваринами".

Kinship використовуватиме свою унікальну платформу для створення компаній, подібних Whistle Labs - виробнику смарт-трекерів для домашніх вихованців, Wisdom Health - світовому лідеру в області генетики домашніх тварин; а також для залучення партнерів до трансформаційних ініціатив, таким як Pet Insight Project, найбільшому в історії дослідження здоров'я домашніх тварин.

Kinship_реклама

Партнери Kinship отримають доступ до наступних можливостей:

  • фінансова підтримка. Kinship запропонує інструменти для пошуку і отримання інвестицій, серед яких: Pet Project, пітчинг-події для стартапів в сфері догляду за домашніми тваринами, перший стартап-акселератор Leap Venture Studio і венчурний фонд Companion Fund, з капіталом в 100 млн доларів США. Вони забезпечать підтримку та інвестиції для підприємців, що працюють для задоволення потреб домашніх тварин, їх власників та фахівців галузі;
  • дані та аналітика. Kinship Data & Analytics стане партнером наукових досліджень, виявлення моделей здоров'я і поведінки домашніх тварин, виявлення і аналізу ключових областей потреб і попиту домашніх тварин і їх власників, що призведе до розробки нових продуктів і послуг, які краще задовольнять ці потреби;
  • експертиза та наставництво. Партнери Kinship зможуть звертатися до провідних експертів Kinship і Mars Petcare в області науки, інновацій, досліджень і розробок, даних, управління продукцією та інших областях знань, які допоможуть втілити їх ідеї в життя.

Залиште свій коментар

Вибір редакції