Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Компанія Samsung Electronics замість Росії імпортуватиме до України телевізори з країн Європи та Азії

Компанія Samsung гарантує єдині високі стандарти якості виробництва та збірки телевізорів на усіх фабриках та заводах, незалежно від країни розташування.

Компанія Samsung Electronics, виробничі потужності якої розташовані у всьому світі, переходить на поставку телевізорів в Україну з країн Європи та Азії. 

Від серпня 2019 року усі моделі та дизайнерської лінійки The Frame та The SERIF телевізорів компанія Samsung імпортуватиме до України з фабрик, розташованих у Словаччині, Угорщині, Китаї та В’єтнамі.

Samsung Electronics, тв, телевізор_реклама

Зазвичай, питання вибору країни постачання ґрунтується на оптимальному варіанті з огляду на собівартість, логістику та інші економічні фактори, однак Samsung прислухається до локальних споживачів та активно працювала над тим, щоб налаштувати поставки з країн ЄС та Азії.

“Хоча якість продукції Samsung однаково висока незалежно від місця її виготовлення, ми знайшли спосіб реалізувати побажання українських користувачів щодо країн поставок телевізорів, при цьому зміни в логістиці не підвищать вартість для споживачів. Більше того, це дало змогу знизити вартість нових телевізорів до 7%”, – прокоментував Андрій Скіра, керівник бізнесу споживчої електроніки “Samsung Electronics Україна”.

Samsung Electronics, тв, телевізор_реклама

Телевізори, які імпортує компанія  "Samsung Electronics Україна", є виключно продуктами, що спеціально протестовані та підготовлені  для українського ринку. Уся продукція має сертифікат відповідно до українського законодавства та українське меню та Smart Hub з локалізованими програмами (для телевізорів з функцією Smart TV), що надає споживачам максимальне задоволення від використання телевізорів Samsung.

Samsung Electronics, тв, телевізор_реклама

Крім того, лише офіційно імпортовані телевізори Samsung мають один рік гарантійного сервісного обслуговування та спеціальне маркування кожної моделі, що закінчується на UA та є міжнародним позначенням держави Україна.

Samsung Electronics, тв, телевізор_реклама

Нагадаємо, раніше компанія анонсувала запуск на українському ринку лінійку дизайнерських телевізорів The Frame та The SERIF.

Залиште свій коментар

Вибір редакції