Компартія нагадала українцям про 37-й рік

У КПУ категорично проти розгляду питання про скасування депутатської недоторканності. Комуністи впевнені - після цього в країні буде побудовано авторитаризм.

Леонід Грач
УНІАН
Депутат від Компартії Леонід Грач
Влада має намір шляхом проведення 31 жовтня виборів у місцеві ради і обмеження депутатської недоторканності створити на півдні і сході України авторитарний режим.

Про це заявив народний депутат, глава кримського осередку Компартії Леонід Грач в ефірі одного з українських телеканалів.

Грач вважає, що після скасування недоторканності "почнеться не просто авторитаризм, а 37 рік буде стукати, після 31 жовтня, у вікна та двері".

"Все йде до того. Шляхом захоплення, правдами і неправдами, зміною закону, застосуванням адміністративного ресурсу, застосуванням величезних грошових коштів... Все для того, щоб встановити в місцевих органах влади свою диктатуру", - зазначає він.

Коментуючи кадрові перестанови, ініційовані главою Ради міністрів Криму Василем Джарти, комуніст заявив: "Це є розправа. Це є відповідь на мою позицію в цілому по Україні. Котра виявляється в їхньому політичному бонапартизмі".

Грач зазначає, що зараз йде "тушкування": "Ніхто не приховує. І всі чудово знають про те, що "тушкування" йде заради того, щоб піти від виконання всіх зобов'язань, які взяті і перед Компартією, і перед членами коаліції".

На думку політика, влада намагається депутатів загнати "спочатку в стадо "тушок", а потім їх переробити на "тушонки". "Для того щоб їх уже, власне кажучи, і за людей не вважати. У зв'язку з цим, найнебезпечніше на цьому етапі, поставити до порядку денного питання про позбавлення депутатської недоторканності", - впевнений він.

Як відомо, 16 червня під час зустрічі з журналістами глава адміністрації президента  Сергій Льовочкін заявив, що вибори до місцевих органів влади відбудуться 31 жовтня 2010 року за новим законом.

17 червня президент Віктор Янукович сказав, що вважає за доцільне провести вибори до місцевих органів самоврядування за змішаною системою 31 жовтня 2010 року.

Читайте також:

Симоненко: найманці великого капіталу не прив'яжуть комуністів до Януковича

Партія регіонів запевнила, що не відмовиться від союзу з комуністами

Комуністи вважають, що Україні потрібний "новий Сталін"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: