Компартія попросила Раду зупинити нацизм на Галичині

Комуністи звернулись до парламенту з вимогою заборонити діяльність Всеукраїнського об'єднання "Свобода" та організації "Тризуб".

Комуністична партія України просить Верховну раду заборонити діяльність Всеукраїнського об'єднання "Свобода" та організації "Тризуб імені Степана Бандери". Про це йдеться у зверненні Львівського обласного комітету Компартії до Ради.

Комуністи звинувачують ці організації в нацизмі. У зверненні сказано, що вони проводять у Західній Україні марші із символікою СС, а також організовують побиття ветеранів Великої вітчизняної війни.

"Об'єднаємо зусилля й зупинимо наступ нацизму в Україні з окремо взятого регіону - Галичини", - зазначено у зверненні.

Крім того, Компартія просить парламент заборонити діяльність організації "Автономні націоналісти". Також КПУ закликала Раду призначити перевибори до місцевих рад у Західній Україні.

Як відомо, 9 травня у Львові сталися сутички між прихильниками і супротивниками святкування Дня Перемоги. Після інцидентів 17 осіб звернулися до травматологічних пунктів лікарень Львова. Один із членів "Свободи" був госпіталізований з кульовим пораненням із травматичного пістолета.

Лідер КПУ Петро Симоненко заявив, що Комуністична партії України і Комуністична партія Російської Федерації мають намір 22 червня провести спільну акцію у Львові з використанням червоних прапорів.

У свою чергу львівська влада, побоюючись нових провокацій, закликала усіх політиків утриматись від проведення 22 червня будь-яких масових акцій.

Читайте також:

Московський патріархат: Львів – це наша Чечня

Львів’яни звинуватили у заворушеннях 9 травня проросійських провокаторів

Львів відмовився зняти заборону на радянську символіку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: