Комуністи відремонтують київського Леніна за власні гроші

Після інформації, що пам'ятник Леніну у центрі Києва можуть демонтувати, КМДА повідомила про його реставрацію за кошти КПУ.

У Києві пошкоджений націоналістами пам`ятник В.Леніну відреставрують за кошти Комуністичної партії України.

Про це повідомили у прес-службі Київської міської державної адміністрації з посиланням на розпорядження КМДА "Про проведення ремонтно-реставраційних робіт пам’ятника В.І. Леніну на бульварі Тараса Шевченка у Шевченківському районі".

Відповідно до розпорядження, визначити генеральні проектну й підрядні організації та забезпечити здійснення реставраційних робіт має Головне управління охорони культурної спадщини КМДА.

Нагадаємо, 30 червня ц. р. члени праворадикальної націоналістичної організації пошкодили пам`ятник Леніну в центрі Києва. За даним фактом було порушено кримінальну справу за ч. 2. ст. 296 (хуліганство) Кримінального кодексу України і затримано 5 осіб. Вони пояснили свої дії тим, що в Україні не виконується Указ президента Віктора Ющенка "Про додаткові заходи щодо вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років в Україні", в якому, зокрема, йдеться про "вжиття в установленому порядку додаткових заходів щодо демонтажу пам’ятників і пам’ятних знаків, присвячених особам, які причетні до організації та здійснення голодоморів і політичних репресій в Україні, а також щодо перейменування в установленому порядку населених пунктів, вулиць, площ, провулків, проспектів, парків, скверів у населених пунктах України, назви яких пов`язані з іменами таких осіб".

Пам`ятник В.Леніну був встановлений на столичному бульварі Т.Шевченка і відкритий 5 грудня 1946 року. Автори пам’ятника – скульптор С.Д.Меркуров, архітектори – А.В.Власов та В.Д.Єлізаров. Висота фігури вождя 3,45 метри, вона висічена з темно-червоного полірованого граніту.

Читайте також:

За відбитий ніс Леніна колекціонери дають 10 тисяч доларів

Пам'ятнику Леніну в Києві зроблять нову голову за 200 тисяч

Націоналістам, які спотворили пам’ятник Леніну, світить 4 роки тюрми

За націоналістів, які відбили Леніну ніс та руку, заступився син Шухевича

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: