Комуністи відремонтують київського Леніна за власні гроші

Після інформації, що пам'ятник Леніну у центрі Києва можуть демонтувати, КМДА повідомила про його реставрацію за кошти КПУ.

У Києві пошкоджений націоналістами пам`ятник В.Леніну відреставрують за кошти Комуністичної партії України.

Про це повідомили у прес-службі Київської міської державної адміністрації з посиланням на розпорядження КМДА "Про проведення ремонтно-реставраційних робіт пам’ятника В.І. Леніну на бульварі Тараса Шевченка у Шевченківському районі".

Відповідно до розпорядження, визначити генеральні проектну й підрядні організації та забезпечити здійснення реставраційних робіт має Головне управління охорони культурної спадщини КМДА.

Нагадаємо, 30 червня ц. р. члени праворадикальної націоналістичної організації пошкодили пам`ятник Леніну в центрі Києва. За даним фактом було порушено кримінальну справу за ч. 2. ст. 296 (хуліганство) Кримінального кодексу України і затримано 5 осіб. Вони пояснили свої дії тим, що в Україні не виконується Указ президента Віктора Ющенка "Про додаткові заходи щодо вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років в Україні", в якому, зокрема, йдеться про "вжиття в установленому порядку додаткових заходів щодо демонтажу пам’ятників і пам’ятних знаків, присвячених особам, які причетні до організації та здійснення голодоморів і політичних репресій в Україні, а також щодо перейменування в установленому порядку населених пунктів, вулиць, площ, провулків, проспектів, парків, скверів у населених пунктах України, назви яких пов`язані з іменами таких осіб".

Пам`ятник В.Леніну був встановлений на столичному бульварі Т.Шевченка і відкритий 5 грудня 1946 року. Автори пам’ятника – скульптор С.Д.Меркуров, архітектори – А.В.Власов та В.Д.Єлізаров. Висота фігури вождя 3,45 метри, вона висічена з темно-червоного полірованого граніту.

Читайте також:

За відбитий ніс Леніна колекціонери дають 10 тисяч доларів

Пам'ятнику Леніну в Києві зроблять нову голову за 200 тисяч

Націоналістам, які спотворили пам’ятник Леніну, світить 4 роки тюрми

За націоналістів, які відбили Леніну ніс та руку, заступився син Шухевича

ВідеоКомуністи відремонтують Леніна

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: