Компартія звинуватила МВФ у підготовці голодомору в Україні

Комуністи вважають, що Київ має негайно припинити співпрацю з МВФ, який "на замовлення США провокує голод в Україні".

Комуністи звинуватили Міжнародний валютний фонд у провокуванні голодомору в Україні на замовлення Сполучених Штатів.

Підставою для подібного обвинувачення послужила умова МВФ, висунута Києву, щодо необхідності лібералізувати ринок зерна відповідно до вимог СОТ.

"Цією вимогою МВФ поставив під сумнів право українського уряду забезпечувати продовольчу безпеку. А Кабмін замість того, щоб заявити про свою жорстку позицію, всіляко догоджає лакеям західного капіталу і виконує всі їхні забаганки", - заявив народний депутат від КПУ Євген Царьков.

Він наголосив, що Компартія наполягає на припиненні співпраці з МВФ і "зараз, коли фонд приєднався до кампанії з організації голоду в країні, яку ведуть США, саме час вжити жорстких заходів", цитує його прес-служба КПУ.

"Зараз Україна потрапила в ситуацію, про яку ми раніше попереджали. Ринки ЄС для нашої аграрної продукції залишилися закритими, але ми зобов'язані не чинити перешкод ТНК, які бажають вивозити наше продовольство, а потім нам же його перепродавати, причому втридорога. Очевидно, ці умови треба переглянути", - впевнений Царьков.

Нагадаємо, Україна зараз є одним з найбільших боржників МВФ. Для отримання чергової позики фонд висунув Києву низку умов, серед яких, зокрема, низка непопулярних кроків - таких як проведення пенсійної реформи і підвищення вартості газу для населення.

Читайте також:

МВФ змусив Україну розпочати пенсійну реформу негайно

Симоненко: владу в Україні контролює кримінальний капітал

У Грача з'явилася власна Компартія, яка боротиметься з Симоненком

Україна стала другим за величиною боржником МВФ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: