КПУ звинуватила Януковича у продовженні "русофобської" політики Ющенка

Союзники по парламентській коаліції розкрпитикували Януковича за рішення повернути на сайт президента України розділ, присвячений Голодомору.

Повернення на сайт президента України розділу, присвяченого Голодомору, є свідченням того, що Віктор Янукович має намір продовжувати русофобську політику Віктора Ющенка. Про це заявив лідер комуністів Криму Леонід Грач.

"Я одним з перших, не соромлячись цього, ще перед виборами, говорив, що Віктор Федорович стане скоро Віктором Андрійовичем Ющенком. А саме, Янукович продовжуватиме русофобську і націоналістичну лінію. І це підтверджує останній його крок відносно повернення на сайт усього того ющенківського, від чого вирвало український народ", - заявив комуніст.

"Віктор Янукович цинічно розраховує, що за рахунок таких реверансів, він отримає якийсь відсоток підтримки на місцевих виборах на Заході України. Адже на Півдні і в Криму вони збираються за рахунок адмінресурсу намалювати 70%, а на заході це буде складно", - додав він.

"Але найголовніше, що Янукович, таким чином, перед США і Заходом відпрацьовує свою "харківську помилку". Тому перед черговою поїздкою до США він про всяк випадок демонструє свою прозахідність. Тому Росії, нарешті, треба прозріти, зрозуміти ющенківську позицію Януковича", - підкреслив Грач.

Нагадаємо, на офіційному інтернет-представництві Віктора Януковича знову з'явилися розділи, присвячені трагедії Голодомору 1932-1933 років. Тепер на порталі тема Голодомору освітлюється відразу в двох розділах. У розділі "Пам'яті жертв Голодомору в Україні" представлені фотодокументи, свідчення очевидців, матеріали Інституту історії України, результати соціологічних досліджень з приводу відношення до трагедії. Окремо на сайті є посилання "До 75-ої річниці Голодомору в Україні".

Читайте також:

Янукович пообіцяв розсекретити архіви про Голодомор, які вже розсекречені

У Януковича пояснили, чому повернулися до теми Голодомору

Янукович пообіцяв діаспорі розсекретити документи про Голодомор

Янукович повернув на свій сайт розділ про Голодомор

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: