Компенсацію постраждалим збільшено

Уряд збільшив компенсацію на придбання житла потерпілим від вибуху газу в Дніпропетровську до 10 тис. гривень за кв. м.

Кабінет міністрів збільшив компенсацію на придбання житла потерпілим від вибуху газу в житловому будинку в Дніпропетровську на 31,6%, або на 2,4 тис. до 10 тис. гривень за кв. м втраченої житлової площі квартири.

Про це в ефірі 11 каналу в Дніпропетровську повідомив міністр з надзвичайних ситуацій і питань захисту населення від наслідків Чорнобильської аварії Нестор Шуфрич.

Нестор Шуфрич
УНІАН
Глава МНС Нестор Шуфрич запевняє постраждалих від трагедії, що уряд про них не забуде
"Я вже шкодую, що розкрили суму компенсації, тому що ціни на квартири стали рости. Уряд зробив безпрецедентний крок - таких компенсацій в Україні ще не було ніколи", - сказав він.

Шуфрич сказав, що цю суму компенсації було затверджено 17 жовтня.

Гроші надійшли з резервного фонду державного бюджету на рахунки Казначейства й будуть перераховуватися на персональні рахунки сімей потерпілих в Ощадбанку.

Перед перерахуванням грошей сім'ї потерпілих повинні надати нотаріально завірену заяву, підписану всіма повнолітніми членами сім'ї, із проханням перерахувати компенсацію на рахунок одного із членів сім'ї, відмовою від житлоплощі в зруйнованому будинку, яка їм належить, й передачі її у власність міста.

Як повідомляв iPlus, Кабінет міністрів виділив 94 млн. гривень на ліквідацію наслідків вибуху газу в житловому 10-поверховому будинку по вул. Мандриківській, 127 у Дніпропетровську.

23 людини загинули в результаті вибуху побутового газу в житловому будинку в Дніпропетровську, що стався 13 жовтня.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: