"Комсомольці-пенсіонери" довели Донбас "до ручки"

З кожним роком соціальна обстановка на Донбасі стає все гірше. Однак місцева влада боїться змін.

Регіон c величезним промисловим потенціалом не має права називатися депресивним. Про це під час презентації програми розвитку Донбасу заявили активісти народної ініціативи «Новий Донбас» Олександр Холопов та Артем Салихов. Для розвитку регіону потрібні нові люди, нові підходи та нове мислення - вважають вони.

«З кожним роком соціальна обстановка на Донбасі стає все гірше. Я пам'ятаю той Донбас, який цвів, в якому люди жили з гордістю. Зараз же Донбас вимирає. Я бачу, як люди виїжджають, не маючи можливості рости і розвиватися. Ми віримо в те, що ми, корінні жителі Донбасу, можемо щось змінити», - заявив активіст народної ініціативи «Новий Донбас» Олександр Холопов.

Однак місцева влада, яка вже 18 років перебуває в руках одних регіоналів, не хоче і боїться змін - підкреслили активісти. Саме цим пояснюється те, що місцева влада під приводом карантину відмовили народною ініціативою «Новий Донбас» у проведенні презентації програми в Луганському обласному російському драматичному театрі.

«Нашому регіону необхідно нове мислення, нові люди, новий підхід - і в економіці, і в політиці, - зазначив активіст народної ініціативи« Новий Донбас », Артем Салихов. - Нашим регіоном уже 18 років правлять комсомольці-пенсіонери, які і привели Донбас до того, чим він є сьогодні. У той час як регіон з таким величезним промисловим потенціалом, в якому є маса підприємств-лідерів у своїй галузі - просто не має права бути депресивним. Ми не повинні закривати шахти і кидати на свавілля міста та людей, які там живуть».

«Новий Донбас для нас - це Донбас, який поверне свою колишню славу, який буде економічно розвинений, в якому у наших дітей буде майбутнє. Ми сподіваємося, що до нашого руху з кожним днем буде примикати все більше людей, які готові щось міняти », - підкреслив Олександр Холопов.

Читайте також:

Луганчанка Королевська зайнялася регіональним лобі, запропонувавши програму розвитку Донбасу, - політолог

Новий Донбас побудує нова еліта

Найважливішими цінностями українці обрали здоров'я та фінанси

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: