Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Комунальна спека: мещканці будинку у Запоріжжі скаржаться на аномальний перегрів у своїх оселях

У тепломережі звинувачують в аномальній температурі самих мешканців.

У Запоріжжі мешканці багатоповерхівки скаржаться на нестерпну спеку у квартирах. Майже два тижні стовпчик термометра в оселях сягає 35 градусів тепла. Про це йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

На вулиці – мороз та сніг, водії просять про допомогу, аби завести двигун, а у будинку поруч кватирки відкриті настіж. Валентина Антонівна показує термометр – у кімнаті плюс 33. Жінка поховала ковдри та теплі капці. Квіти – в'януть, немов у люту спеку.

Сусіди жінки теж ходять босоніж. До радіаторів неможливо доторкнутись. Шибки запотіли від перепаду температур. Аби не сушити повітря, на радіатори кладуть вологі рушники. Жити у таких умовах неможливо, кажуть люди. Навіть кішка спить посеред кімнати – подалі від розпеченої батареї.

У теплових мережах присягаються – у перегріві винні самі мешканці. Мовляв, люди відкручують зайві секції від радіаторів, або просто копирсаються у стояках, відтак – змушують страждати інших. Пообіцяли обійти і перевірити усі квартири у будинку.

"Котельні нашого підприємства працюють згідно температурного графіка. І відпускають теплову енергію згідно з графіком по житлових будинках. А внутрішні системи опалення за багатьма домівках через самовільне втручання мешканців виробляють дисбаланс опалення по житловому будинку", - каже Сергій Астапенков, головний інженер міських теплових мереж.

За аномальне тепло треба буде заплатити. Пенсіонери показують квитанції – за обігрів кожного квадрату їм нараховують 24 гривні.

Тим часом до вечора температура в Запоріжжі впала до мінус десяти. Міські котельні відповідно збільшили свою потужність. Це означає, що в квартирах буде ще гарячіше. Якими будуть цифри у платіжках наступного місяця, пенсіонери бояться навіть думати.

Кореспондент ТСН Яків Носков

Відео У Запоріжжі мешканці багатоповерхівки скаржаться на нестерпну спеку у квартирах

Залиште свій коментар

Вибір редакції