Комунальне господарство України очолить донецький губернатор

Уряд "на 95%" визначився з кандидатурою віце-прем'єр-міністра з питань ЖКГ. Посада дістанеться голові Донецької облдержадміністрації Анатолію Близнюку.

Питання з переходом голови Донецької облдержадміністрації Анатолія Близнюка на роботу в Київ практично вирішене. Найближчими днями він обійме посаду віце-прем'єр-міністра, міністра регіонального розвитку, будівництва і житлово-комунального господарства України.

Про це виданню "Остров" повідомило джерело в облдержадміністрації, додавши, що "питання по Близнюку вирішене на 95%".

Видання зазначає, що на користь цього рішення "грає" майже патова ситуація з призначенням віце-прем'єра. Як відомо, 1 червня президент Віктор Янукович звільнив віце-прем’єра з питань ЖКГ Віктора Тихонова та його першого заступника Юрія Хіврича. Тоді ж прем'єр-міністр Микола Азаров заявив, що кандидатура нового віце-прем'єра буде названа до 8 червня. Пройшло більше 20 днів, а "віз і нині там".

Анатолій Близнюк 10 червня досить несподівано, не забувши повідомити про це у своєму персональному блозі, пішов у відпустку. Джерела в Донецькій облдержадміністрації стверджують, що так рано (у червні, а не в серпні-вересні) губернатор у відпустку давно не ходив. Значить, відпочивши, з новими силами Близнюк після 1 липня візьметься розгрібати проблеми українського ЖКГ вже на новому посту, вважають джерела.

Серед можливих наступників Близнюка на посаді губернатора називають одразу чотири кандидатури. Перша кандидатура - нинішній голова Донецької облради Андрій Шишацький, друга - нардеп-регіонал Олексій Білий, третя - нардеп-регіонал Олександр Касянюк, четверта - заступник голови Державної податкової служби України Олександр Клименко.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: