Комунальні послуги в Києві вдруге подорожчають після нового року

В столичній міськадміністрації наголошують, що йдеться тільки про приведення тарифів до економічно обґрунтованого рівня.

Київська міськдержадміністрація (КМДА) не планує до кінця 2009 року запроваджувати другий етап підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги для населення. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Анатолій Голубченко.

"Є мова тільки про приведення до економічно обґрунтованого рівня. Це не обов'язково підвищення, це може бути і зниження. Якщо уряд прийме рішення про зниження ціни на газ для населення, то тарифи знизяться, якщо уряд прийме рішення про зниження ціни на електроенергію для населення, то тарифи знизяться, якщо уряд прийме рішення про зниження ціни на газ для теплових організацій, які виробляють тепло для населення, тарифи знизяться. А якщо залишиться так, як є зараз, то з нового року ми знову будемо приводити (тарифи) по плану до економічно обґрунтованого рівня", - заявив Голубченко.

Нагадаємо, в Києві з 1 червня тарифи на всі види житлово-комунальних послуг для населення будуть підвищені. Рахунки за послуги з нових тарифів кияни отримають в липні.

Зараз тариф на утримання житлових будинків і прибудинкових територій в Києві складає 1,04 грн за кв. м житлоплощі, на опалення – 1,6 грн за кв. м житлоплощі, на подачу холодної води і водовідведення, а також на подачу гарячої води – 8,14 грн і 25,89 грн з одного мешканця в місяць.

Читайте також:

В Києві почали відключати гарячу воду

Киянам запропонували самим вирішити, за які послуги ЖКГ платити гроші

70% ліфтів в Україні - небезпечні

Черновецький доручив лікарням забезпечити "прямий шлях до Бога"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: