Комуніст Царьков назвав опозиціонерів "бандерівською собачатиною"

Комуніст Царьков назвав опозиціонерів "бандерівською собачатиною"

Царькову так не сподобались репліки з боку опозиції, що він назвав їх "бандерівською собачатиною" / Фото: komunist.com.ua

Нардепу від КПУ не сподобався галас з боку опозиціонерів, коли він говорив про відповідальність за перейменування вулиці Миру на на вулицю імені Воїнів батальйону "Нахтігаль".

Фракція Комуністичної партії звертається до президента Віктора Януковича і генпрокурора Віктора Пшонки з проханням дати оцінку діям місцевої влади, яка перейменували вулицю Миру на вулицю імені Воїнів батальйону "Нахтігаль".

Про це заявив на засіданні парламенту народний депутат від фракції КПУ Євген Царьков. Він підкреслив, що "такого маразму і лицемірства напередодні закінчення днів звільнення України від фашистів, не допускає жодна цивілізована країна".

За його словами, всі знають, що "Бандера зі співробітниками Абверу створив цей батальйон, і за великим рахунком, на їх руках кров і українців, і євреїв, і поляків десятків тисяч".

"Від імені фракції КПУ звертаємося до Президента України, генерального прокурора, дати правову оцінку таким діям", - наголосив Царьков.

Під час його виступу з рядів, де розміщуються фракції НУНС і "БЮТ-Батьківщина" чулися репліки, у відповідь на які Царьков назвав їх "бандерівська собачатина".

Голова ВР Володимир Литвин закликав народних депутатів розглядати питання, які актуальні сьогодні і запропонував дивитися у майбутнє.

Нагадаємо, перейменування вулиці Миру на вулицю Воїнів батальйону "Нахтігаль" в селі Райлів, ініційоване депутатом Стрийської райради, представником ВО "Свобода" Мар'яном Берездецьким, викликало хвилю обурення як серед правлячої Партії регіонів, так і серед інших політичних сил, а також з боку Росії. 17 жовтня Голова Нежухівскої сільської ради Михайло Яхван наклав вето на рішення ради про перейменування вулиці Миру в селі Райлів на вулицю Воїнів батальйону "Нахтігаль".

Читайте також:

ПР закликала Генпрокуратуру розібратися з вулицею "Нахтігаль" на Львівщині

Москву обурило перейменування вулиці Миру в Воїнів батальйону "Нахтігаль"

На марш УПА у Львові вийшли вояки у формі СРСР та гітлерівської Німеччини

У Києві пройшов марш УПА: спалено прапор Партії регіонів

Комуніст Царьков назвав опозиціонерів "бандерівською собачатиною"

Комуніст Царьков назвав опозиціонерів "бандерівською собачатиною"

Повʼязані теми:

Наступна публікація