Комуністам і Тягнибоку заборонили мітингувати на день Жовтневої революції

На вимогу столичної влади, активістам ворогуючих політичних сил заборонили збиратися на Майдані Незалежності 7 листопада.

Окружний адмінсуд Києва заборонив Компартії проводити на Майдані Незалежності 6-7 листопада масові заходи, а також заборонивши ВО "Свобода" 7 листопада проводити мітинг на центральній площі столиці.

Як повідомили у прес-службі Київської міської держадміністрації, своєю постановою, яка була прийнята 5 листопада, суд задовольнив вимоги столичної влади щодо обмеження вказаним політичним силам проводити масові зібрання на Майдані Незалежності у ці вихідні дні.

Згідно із заявками, поданими до Головного управління внутрішньої політики КМДА, ВО "Свобода" планувала провести акцію "Пам’ять жертв московсько-більшовицького режиму" із залученням 1 тисячі осіб. Акція мала пройти на Майдані Незалежності 7 листопада з 8.00 до 22.00.

У свою чергу, Компартія подала заявку на проведення громадських заходів з нагоди 67-ї річниці визволення Києва від фашистських загарбників та з нагоди 93-ї річниці Великої жовтневої соціалістичної революції.

Заходи мали відбутися 6 листопада на Майдані Незалежності (з 18.00 до 24.00 передбачалось встановлення сценічних конструкцій), а також 7 листопада з 9.00 до 11.00 акція на Бесарабській площі та подальша демонстрація по Хрещатику на Майдан Незалежності, де з 12.00 до 13.00 планувалось організувати концертну програму. У заявці зазначалось, що планується участь у заходах близько 5 тисяч осіб.

Читайте також:

Львівські комуністи бояться побоїща від "Свободи" 7 листопада

Симоненко назвав 7 листопада "днем народження української державності"

Рада відмовилась робити день Жовтневої революції державним святом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: