Комуністи: Голодомору не було, це вигадки

Комуністка Александровська запевняє, що штучне винищення українців в 30-х роках можна назвати "просто голодом", і назвала розмови про Голодомор - спробою очорнити більшовиків.

Статистика і "реальні факти" свідчать про те, що Голодомору в Україні не було, заявила народний депутат від Комуністичної партії України Алла Александровська.

За її словами, те, що відбувалося в Україні в 30-х роках ХХ століття, можна назвати просто голодом.

"Причому голод був не тільки в Україні, він був і в Поволжье, і на півночі і півдні Росії. Подивитеся світову історію: голод був і в Америці, коли їх спіткала страшна засуха і люди вмирали з голоду, тому Голодомору у нас не було, тому що це слово я сприймаю як штучно зроблений голод. І всі ці розмови - це вигадки тих, хто намагається очорнити радянську історію і знищити все те позитивне, що було створене більшовиками, а потім і комуністами в Радянському союзі", - заявила Александровська.

Нагадаємо, квітня 2010 року Парламентська асамблея Ради Європи в своїй резолюції визнала сталінський тоталітарний режим причиною масового голоду на початку 30-х років минулого сторіччя на території колишнього СРСР.

"Мільйони ні в чому не повинних людей в Білорусі, Казахстані, Молдові, Росії і Україні, що входили тоді до складу СРСР, позбавили життя в результаті масового голоду, викликаного жорстокими навмисними діями і політикою радянського режиму. У Україні, яка постраждала найбільшою мірою, особливо сильно великий голод ударив по селянству. Ці трагічні події відомі як Голодомор (політично мотивований голод) і визнані українським законом як акт геноциду українців", - наголошується в резолюції.

Читайте також:

У Києві Леніна поставили навколішки перед пам'ятником жертвам Голодомору

ПАРЄ: визнання Голодомору геноцидом українців - політичний проект Ющенка

Європа не визнала Голодомор геноцидом українців

Росія звинуватила ПАРЄ у перекручуванні заяви Януковича про Голодомор
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: