Комуністи хочуть бути разом із БЮТ

Адам Мартинюк припускає спільну діяльність КПУ та БЮТ в опозиції в разі створення коаліції Партії регіонів і "Нашої України".

Адам Мартинюк і Юлія Тимошенко
УНІАН
Адам Мартинюк припускає співпрацю комуністів із Блоком Юлії Тимошенко, незважаючи на ідеологічні розбіжності.

Перший заступник голови Верховної ради, член президії Центрального комітету Комуністичної партії Адам Мартинюк припускає спільну діяльність Комуністичної партії й Блоку Юлії Тимошенко в опозиції в разі створення коаліції між Партією регіонів та блоком партій "Наша Україна-Народна самооборона" після виборів Верховної ради у вересні 2007 року.

Про це він повідомив на прес-конференції у Львові, відповідаючи на запитання "Українських Новин”.

З його слів, під час переговорів із вирішення політичної кризи в ніч із 27 на 28 травня він запитав у лідера БЮТ Юлії Тимошенко, чи не думає вона, що в результаті виборів в опозиції будуть БЮТ і КПУ, на що Тимошенко відповіла, що таке може бути.

"Я не позаздрю коаліції, що буде мати таку опозицію", - сказав він. З його слів, у КПУ найбільший досвід перебування в опозиції, а в БЮТ великий досвід "вставляння палок в колеса".

Водночас він сказав, що не обов'язково у разі спільного потрапляння до опозиції БЮТ і КПУ будуть однаково голосувати з усіх питань, тому що політичні сили мають різну ідеологію.

Адам Мартинюк виступає за створення в Україні єдиної партії лівого напрямку. "На перспективу, я дивлюся, що шанувальники лівих ідей повинні бути в одній партії", - сказав він.

Мартинюк не уточнив термінів створення такої партії. "Сьогодні ще ні, завтра ні, а післязавтра буде, я кажу образно", - сказав він.

З його слів, існування великої кількості партій в Україні неефективне, тому що багато з них не мають власної ідеології.

Також Мартинюк заявив, що Комуністична партія розраховує на 4-5 посад у складі нового Кабінету Міністрів після виборів Верховної ради у вересні 2007 року. З його слів, це більше, ніж КПУ має зараз.

З його слів, найбільше партія зацікавлена в Міністерстві внутрішніх справ, Міністерстві оборони, Міністерстві закордонних справ і Міністерстві фінансів.

"Однак хотіти мало, потрібно мати можливість", - сказав Мартинюк.

Він прогнозує, що за результатами виборів Ради-2007 урядову коаліцію створять Партія регіонів, Соціалістична партія й КПУ.

Як відомо, Комуністична партія має намір провести з'їзд 2 серпня.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: