Комуністи хочуть саджати у в'язницю за ігнорування червоних прапорів

За ігнорування норми закону про обов'язкове вивішуванні копії Прапора Перемоги у рамках святкування Дня Перемоги комуністи пропонують саджати у в'язницю.

Українські комуністи закликали жорстко карати чиновників за ігнорування норми закону про обов'язкове вивішуванні копії Прапора Перемоги у рамках святкування 9 травня.

Так, коментуючи ухвалення відповідного закону Верховної ради ефірі одного з українських каналів, член Центрального комітету Комуністичної партії Сергій Гмиря заявив наступне: "Влада трьох областей України прийняли рішення, що вони не будуть вивішувати червоний прапор у День Перемоги.

Якщо прийнято всеукраїнський закон, якщо вважати Галичину частиною України, то підкоряйтеся українському законодавству, а ті, хто не буде підкорятися, відповідно до демократичних принципів, завітайте в тюрму".

Така заява викликала щире здивування у народного депутата України (фракція Партії регіонів) Володимира Олійника. "Та нема в законі норми про закриття у в'язниці! Там не проста процедура з урахуванням того, що рішення приймають колегіальні органи. Але нам треба уникнути конфлікту... Не треба проявляти таку агресію, а краще давайте віддамо данину ветеранам", - повідомив Володимир Олійник.

Нагадаємо, Верховна рада 22 квітня прийняла поправки до Закону "Про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років (щодо порядку офіційного використання копій Прапора Перемоги)". За відповідний законопроект проголосували 260 народних депутатів. Зараз цей закон надійшов до Адміністрації президента. Таким чином, цей Закон ще не вступив в силу.

Читайте також:

У ПР впевнені, що червоний прапор - не символ СРСР

Регіонали віддадуть зарплату на червоні прапори для Західної України

Добкін: Харків вже завішали червоними прапорами

Юристи: Янукович дозволив губернаторам не вивішувати червоні прапори

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: