Комуністи хочуть святкувати річницю Жовтневої революції на державному рівні

Комуністи вимагають повернення святкування річниці Жовтневої революції. На цьому також наполягають ветерани, багато політичних і громадських організацій України.

Лідер Комуністичної партії Петро Симоненко та член фракції Компартії Петро Цибенко пропонують встановити 7 листопада святковим днем для святкування річниці Великої Жовтневої соціалістичної революції.

Відповідний проект закону про внесення змін до ст. 73 Кодексу законів про працю України щодо святкових і неробочих днів зареєстровано на офіційному сайті Верховної Ради в понеділок.

Водночас ініціатори законопроекту пропонують скоротити святкування Дня міжнародної солідарності трудящих до одного дня – без 2 травня.

"Цей законопроект передбачає встановити святковий день 7 листопада – річницю Великої Жовтневої соціалістичної революції, а також виключити з переліку святкових днів, передбачених статтею 73 Кодексу законів про працю України, 2 травня – День міжнародної солідарності трудящих", – йдеться в пояснювальній записці до законопроекту.

У записці також наголошується, що на поверненні цього свята наполягають ветерани, багато політичних і громадських організацій України.

Читайте також:

Компартія вимагатиме відставки всього уряду

Комуністи вимагатимуть звільнення Тігіпка

Симоненко назвав Податковий кодекс Тігіпка "тупим і бездарним"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: