Комуністи і Блок Литвина не голосували за скасування українського дубляжу

За відповідний законопроект, автором якого є депутат від Партії регіонів Олена Бондаренко, проголосувало лише 168 депутатів.

За скасування обов'язкового дублювання фільмів українською мовою, сьогодні, 11 травня не проголосував жоден депутат від Компартії та Блоку Литвина.

Як зазначено у пояснювальній записці до законопроекту, основним завданням пропонованого проекту Закону є вдосконалення правового механізму в сфері трансляції іноземних фільмів /програм (передач) телерадіоорганізаціями на території України.

"Застосування положень проекту Закону, у разі його прийняття, сприятиме можливості вибору телерадіоорганізаціями способу трансляції іноземних фільмів/програм (передач)", – вважає автор проекту Закону народний депутат України від Партії регіонів Олена Бондаренко.

Нагадаємо, раніше в Партії регіонів заявляли, що наказ Міністерства культури і туризму про обов'язковий дубляж іноземних фільмів українською мовою має бути скасований.

"Ситуація, яка склалася в Україні, вимагає негайного вирішення як на законодавчому, так і на виконавчому рівні. І цей абсолютно незаконний наказ повинен бути скасований", - заявляла депутат від ПР Ірина Бережна.

Як повідомлялося, Верховна рада 11 травня не підтримала законопроект, який передбачав скасування обов’язкового дублювання українською мовою іноземних фільмів.

За відповідний законопроект, автором якого є депутат від Партії регіонів Олена Бондаренко, проголосували 168 народних обранців з необхідних 226.

Читайте також: 

Рада відмовилась скасувати дублювання фільмів українською мовою

Уряд перевірить законність українського дубляжу фільмів

Регіонали пропонують скасувати 50% квоту на українську музику

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: