Комуністи ініціюють заборону націоналізму в Україні

В КПУ нарікають, що представники націоналістичних організацій фактично розгорнули боротьбу з пам’ятниками радянської доби.

Компартія обіцяє ініціювати розгляд у Верховній раді ініціативи про заборону націоналістичної діяльності в Україні.

Про це заявив перший секретар Донецького обкому КПУ, народний депутат Микола Кравченко, коментуючи звернення Донецької облради до ВР щодо заборони діяльності націоналістичних організацій.

"Як це не дивно, але Донецька область чомусь обрана в якості центру відродження неонацизму. Націоналісти намагаються проводити свої заходи саме тут. На жаль, влада належним чином не реагує на цю небезпеку. Вона думає, що це пройде повз них", - зазначив Кравченко.

За словами народного депутата, у Донецькій області відбувалися факельні ходи націоналістів. Окрім того, представники націоналістичних організацій фактично розгорнули боротьбу з пам’ятниками радянської доби.

"Саме тому депутати-комуністи у Донецькій облраді виступили з відповідною ініціативою (звернення до Верховної ради з пропозицією ухвалити закон про заборону націоналістичної діяльності) і я радий, що обласна рад підтримала це починання. На пленарному тижні я в обов’язковому порядку виступлю з трибуни Верховної ради з тим, щоб звернути увагу на дане питання та проінформувати про відповідне рішення Донецької обласної ради", - додав Кравченко.

Читайте також:

Комуністи виступили за смертну кару та націоналізацію

На Європейській площі в Києві збираються встановити пам'ятник Сталіну

Депутати пропонують саджати за комунізм на два роки

Комуністи прийшли до стін Ради і вимагають повернення до СРСР

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: