Комуністи Криму ініціюють відставку Джарти

Для того, щоб відправити Джарти до відставки, потрібно зібрати підписи більше половини депутатів Верховної ради Криму. Всього в кримському парламенті 100 депутатів.

Фракція "Комуністи" у Верховній раді Криму 22 вересня розпочала збір підписів за відставку Василя Джарти із посади голови Ради міністрів автономії.

Як розповів перший секретар кримського республіканського комітету Компартії, народний депутат від Компартії України (КПУ) Леонід Грач, у даний час стадія збору підписів знаходиться "на початковому етапі".

"Вже 8 підписів комуністів стоять", - сказав він.

Про це повідомив "Коммерсантъ-Украина" у статті "Крымские коммунисты инициируют отставку Василия Джарты".

Він також припустив, що свої підписи за відставку Джарти поставлять депутати від фракцій "Союз" (10 депутатів), БЮТ (5), "Курултай-Рух" (8). "Питання навіть не в тому, чи буде це юридичний результат, питання в "політичному маніфесті". Важливо, що "антиджартийський фронт" створюється із різних політичних сил", - заявив виданню Леонід Грач.

Для того, щоб відправити Джарти до відставки, потрібно зібрати підписи більше половини депутатів Верховної ради Криму. Всього в кримському парламенті 100 депутатів. У Головному управлінні інформаційної політики Радміну ініціативу комуністів виданню прокоментували словами В.Джарти, сказаними ним напередодні: "Поведінка комуністів - це маревні ідеї згасаючих політсил".

Відзначимо, що в червні фракція "Комуністи" вже ініціювала питання про відставку кримського прем'єра. Як заявив тоді керівник цієї фракції В'ячеслав Захаров, даний крок був відповіддю на ініціативу Джарти достроково звільнити із посад представників Компартії в кримському уряді. Проте це питання так і не було включено до порядку денного червневої сесії ВР Криму.

Читайте також:

Джарти відповів комуністам, що вони не вміють поводитися

КПУ: Янукович у Криму уповноважив Джарти йти по трупах

У КПУ закликають гнати з Криму Джарти, який "у 90-х ходив з битою по ринках"

Кримський прем’єр пообіцяв відібрати землю в татар

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: