Комуністи Криму мітингували під лозунгом "Регіони обіцяли - обдурили!"

Організована міськкомом КПУ зустріч переросла у мітинг проти підвищення цін на газ.

Кримські комуністи закликають жителів автономної республіки до масових акцій протесту проти підвищення тарифів на комунальні послуги і вимагають від президента Віктора Януковича і прем'єра Миколи Азарова відмінити постанову національного регулятора про подорожчання газу для населення з 1 серпня на 50%.

"Учасники зборів вимагають від президента Януковича і його уряду відмінити антинародне рішення про підвищення ціни на природний газ і закликають кримчан вийти повсюдно на мітинги, демонстрації, а якщо необхідно і на страйки проти підвищення цін і тарифів на газ і комунальні послуги", - йдеться у заяві, ухваленій 22 липня на зустрічі з депутатами-комуністами рад усіх рівнів на головній площі Сімферополя.

Організована міськкомом КПУ зустріч переросла у мітинг проти підвищення цін на газ, повідомили у прес-службі лідера комуністів Криму Леоніда Грача.

Головними гаслами акції були "Ні - підвищенню цін на газ!", "Ні - підвищенню цін на послуги ЖКГ!", "Регіони обіцяли - обдурили!".

Учасники мітингу засудили рішення Національної комісії регулювання електроенергетики і заявили, що уряд Азарова "послужливо виконує" вимоги Міжнародного валютного фонду.

"Можновладці цинічно оголосили народу, що збільшення ціни на газ приведе "всього лише" до подорожчання для населення теплопостачання і забезпечення гарячою водою на 20-25%, замовчуючи при цьому, що далі злетять вгору ціни і тарифи на продукти харчування, товари і послуги першої необхідності", - також наголошується у заяві.

Нагадаємо, відпускні ціни на природний газ для населення з 1 серпня зростуть на 50%.

Поступове підвищення внутрішніх цін на газ до економічно обґрунтованого рівня є одним із зобов'язань України в рамках співпраці з МВФ.

Читайте також:

Українців штрафуватимуть за несплату комунальних послуг

Вода і тепло в Україні подорожчають на чверть

Ціни на газ для населення дозволили підвищувати без узгоджень

У Азарова запевнили, що з новими газовими цінами стане легше

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: