Комуністи написали на Тігіпка донос у Генпрокуратуру

В Компартії стверджують, що віце-прем'єр причетний до корупційних схем з метою одержання хабарів у представників бізнес-кіл.

Депутат Верховної ради, член фракції Комуністичної партії Євген Волинець направив на адресу генерального прокурора Олександра Медведька запит щодо перевірки матеріалів про можливу причетність віце-прем'єр-міністра Сергія Тігіпка до організації корупційних схем.

Як повідомили в Донецькому обкомі Компартії, в депутатському запиті народний депутат звертає увагу президента Віктора Януковича на інформацію, яка з'явилася в низці засобів масової інформації, про організацію віце-прем'єром України корупційних схем з метою одержання хабарів у представників бізнес-кіл України.

"Народний депутат просить генерального прокурора, з огляду на кількаразові заяви президента України Віктора Януковича щодо подолання корупції в державі й особливо - серед вищих посадових осіб державного управління, перевірити наведені факти", - сказано в повідомленні.

У випадку підтвердження таких фактів Волинець просить вжити заходів прокурорського реагування.

Нагадаємо, раніше члени Компартії неодноразово закликали звільнити Тігіпко з посади віце-прем'єр-міністра. Вони наголошували, що Тігіпко має залишити обійману посаду у зв'язку з тим, що проект Податкового кодексу, розроблений урядом, неприйнятний для країни.

Читайте також:

Рада викликала Тігіпка виступити зі звітом

Тігіпко впевнений, що його не звільнять

Тігіпко розповів росіянам, що уряд збирається розпродати

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: