Комуністи не дали КУН і "Свободі" виступити

Кримські комуністи зірвали прес-конференції представників Конгресу українських націоналістів і ВО "Свобода".

Тягнибок-Симоненко
УНІАН
Нині між комуністами та націоналістами все не так мирно.
Кримські комуністи зірвали в Сімферополі прес-конференції представників Конгресу українських націоналістів і Всеукраїнського об`єднання "Свобода".

Як передає УНІАН, обидві прес-конференції так чи так стосувалися теми ОУН-УПА і нещодавно встановленого комуністами в Сімферополі пам`ятника "жертвам ОУН-УПА". Так, прес-конференція представників КУН називалася "Історія брехні про ОУН-УПА і їх керівників. Постріл в спину Україні", а прес-конференція активістів «Свободи» - "Українські націоналісти проти провокацій".

Проте, як повідомляє прес-служба Кримського республіканського комітету Компартії, обидва заходи зірвали комуністи. "Сьогодні кримськими комуністами і прихильниками Компартії України була зірвана спроба Конгресу українських націоналістів і Кримської організації об`єднання "Свобода" продовжити кампанію з дискредитації пам`яті радянських громадян, полеглих від рук фашистів, і реабілітації бойовиків ОУН-УПА", - йдеться в повідомленні КПУ. На думку комуністів, "ця кампанія проводиться на користь проамериканських сил української влади, які прагнуть довести, що в кримському суспільстві існують націоналістичні і пронатовські настрої". Насправді, впевнені в КПУ, "кримське суспільство єдине в своєму неприйнятті націоналізму і запереченні курсу на приєднання України до НАТО".

"Прес-конференції українських націоналістів, навмисно влаштовані в останній день, відведений для передвиборної агітації, були зірвані комуністами Криму і прихильниками Компартії України", - заявляють комуністи.

Прес-служба Кримського республіканського комітету Компартії повідомляє, що комуністи вимагали від "КУНовців» і активістів "Свободи" "тікати з Криму".

Як відомо, 14 вересня на площі Совєтській в Сімферополі було відкрито монумент "На згадку про жертви радянського народу, полеглі від рук посібників фашистів - вояків ОУН-УПА та інших колабораціоністів". Проти встановлення пам`ятника виступали кримські активісти НРУ, УНП, КУН та інших організацій.

25 вересня пам`ятник «жертвам ОУН-УПА» облили червоною фарбою. Кримські комуністи звинуватили в цьому акті вандалізму «бойовиків з організації "Свобода". У свою чергу активісти "Свободи" заявили, що провокацію влаштували самі комуністи.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: