Комуністи не допустять іноземних військових на територію України

Комуністи нагадали, що проти проведення багатонаціональних військових навчань протестують Верховна рада Криму і Одеська облрада.

Фракція Компартії у Верховній раді не голосуватиме за запропонований президентом Віктором Януковичем законопроект про допуск підрозділів збройних сил іноземних держав на територію України для участі у військових навчаннях.

Про це 17 травня заявив член фракції комуністів Валентин Матвєєв. За його словами, позиція фракції комуністів у цьому питанні залишається незмінною. "Ми категорично проти цього (проведення навчань за участю військових підрозділів іноземних держав). Абсолютно нічого не змінилося (у позиції фракції)", - сказав Матвєєв.

За словами депутата, на засіданні комітету з питань національної безпеки і оборони він висловив зауваження від фракції по даному законопроекту.

При цьому Матвєєв підкреслив, що Верховній раді необхідно звернути увагу і на рішення з протестом проти проведення таких навчань, висловлене Верховною радою Криму і Одеською обласною радою. "Ігнорувати ці рішення, я думаю, ми не маємо права", - сказав він.

Крім того, за словами Матвєєва, жодної роз'яснювальної роботи в регіонах з цих питань не проводилося.

Нагадаємо, президент Віктор Янукович пропонує допустити підрозділи збройних сил інших держав на територію України у 2010 році для участі у багатонаціональних військових навчаннях.

Проект закону про затвердження такого рішення президента Верховна рада має розглянути на засіданні 18 травня.

Читайте також:

Янукович запропонував Раді пустити в Україну іноземних військових

У Севастополь з дружнім візитом прибув фрегат НАТО

Українським морякам дісталася роль терористів на міжнародних навчаннях

Януковича звинуватили у втягуванні України в НАТО

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: