Комуністи оголосили референдум з російської мови та союзу з Росією

Лідер КПУ Петро Симоненко оприлюднив звернення до українців, у якому повідомив, що з 1 травня Компартія починає всенародний референдум.

Компартія ініціює проведення всеукраїнського референдуму з приводу статусу російської мови, входження України до Митного союзу та пенсійного віку.

Відповідне звернення оприлюднив лідер Компартії Петро Симоненко.

"Влада в країні належить народу, а не олігархам! Тільки всенародний референдум, а не партії капіталу має вирішити, як жити Україні далі! З 1 травня 2011 року, а цей день для всіх трудящих - День боротьби і протесту - Компартія починає всенародний референдум!", - йдеться у зверненні.

Симоненко зазначив, що на референдум передбачається винести 9 питань.

Зокрема, Компартія запропонувала українцям вирішити, чи повинна Україна співпрацювати з МВФ і СОТ, чи потрібно ухвалити закон, що обмежує плату за ЖКГ в розмірі, що не перевищує 10% від сукупного доходу сім'ї.

Також комуністи пропонують внести до тексту Конституції заборону на вільний продаж сільськогосподарських земель, зобов'язати державу "жорстко контролювати ціни і якість товарів і продуктів першої необхідності".

Крім того, українці зможуть відповісти на питання, чи згодні вони, що Україні необхідно приєднатися до Митного союзу і увійти в Єдиний економічний простір з Росією, Білоруссю і Казахстаном, а другою державною мовою повинна стати російська.

Також КПУ пропонує винести на референдум питання про підвищення пенсійного віку.

"Якщо правляча буржуазна влада піде шляхом ігнорування Конституції і не захоче почути голос народу - тим гірше для влади. Терпіння народу не безмежне", - йдеться у зверненні.

Читайте також:

На Запоріжжі під гімн Радянського Союзу відкрили пам'ятник Леніну

Партія регіонів "побраталася" з китайськими комуністами

Патріарх Кирило побажав, щоб кордон ніколи не розділяв Україну, Росію та Білорусь

Росія забрала в України курочку Рябу та Колобка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: