Комуністи передумали їхати до Львова 22 червня

Комиуністи відмовились від проведення у Львові акції, присвяченої початку Великої Вітчизняної війни, і порадили активістам проросійських організацій брати з них приклад.

Представники Комуністичної партії України не мають наміру їхати до Львова 22 червня. Про це заявив депутат від КПУ Євген Царьков.

На запитання, чи планує він чи його однопартійці приїхати до Львова цього дня, він відповів: "В тому вигляді, в якому ми планували, ні. Ми хотіли у випадку протистояння місцевої влади, ветеранської організації і нашого місцевого осередку у проведенні певних заходів для вшанування цього дня приїхати на підтримку ветеранів. Оскільки ми отримали від місцевої влади, СБУ, МВС та Генпрокуратури заяви з гарантією, що надалі буде забезпечений порядок і право будь-яких громадян, а мене, перш за все, цікавить ветеранська організація і партійна організація, проводити заходи, у тому числі і 22 червня. Тому ми вважаємо це питання вичерпаним".

"Не варто робити піар Тягнибоку. Однак, якщо будуть спроби принизити ветеранів, то ми переглянемо своє рішення", - зазначив він.

За словами Царькова, голови комуністичних осередків по Україні 22 червня планують брати участь у місцевих заходах.

"Я 22 червня, представляючи одеську організацію, повинен віддати належне біля пам’ятника Невідомому Матросу. Районні організації відзначають по регіонах. Проте за окремих членів я не можу відповідати, можливо, хтось захоче приїхати (до Львова 22 червня - ред.)", – додав він.

Окрім цього, за словами нардепа, він рекомендував не їздити до Львова у цей день і російським комуністам, і членам "Русского единства" і "Родини".

"Не виключаю, що вони можуть приїхати. Я спілкувався з Марковим нещодавно, вони чіткого рішення два-три тижні тому не прийняли, хоча я рекомендував цього не робити. Під час розмови і з друзями з СНД також відмовляв їхати до Львова", – стверджує Царьков.

Нагадаємо, 9 травня після офіційних заходів біля Пагорба Слави та Марсового поля у Львові сталися зіткнення між представниками націоналістичних сил і представниками партій КПУ, "Родина", "Русское единство". У сутичках постраждали 17 людей. Загалом міліція за цими фактами порушила 5 кримінальних справ.

Пізніше лідер КПУ Петро Симоненко і губернатор Харківщини Михайло Добкін пообіцяли 22 червня, у річницю початку Великої Вітчизняної війни, відвідати Львів для участі у жалобних заходах.

У свою чергу, лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок закликав львів’ян 22 червня масово вийти на вулиці, щоб "поставити крапку" на провокаціях заїжджих "гастролерів".

Зазначимо, губернатор Харківщини Михайло Добкін відмовився від поїздки до Львова на річницю початку Великої Вітчизняної війни.

Читайте також:

Специально для россиян о ситуации во Львове 9 мая

Добкін 22 червня не поїде до Львова через Тягнибока

Українські комуністи повезуть до Львова російських для "боротьби з нечистю"

Затулін: якщо повторюватиметься те, що відбулося у Львові, то вся Росія туди приїде

Львів готується до повторення подій 9 травня

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: