Комуністи підтримають Януковича в другому турі

Донецький комуніст Ільїн заявив, що його партія вирішила підтримати Януковича у другому турі виборів.

Комуністична партія України ухвалила рішення підтримати в другому турі президентських виборів лідера Партії регіонів Віктора Януковича.

Про це повідомив сьогодні, 28 січня, на 26-й сесії Донецької обласної ради депутат облради, член Центрального комітету КПУ Сергій Ільїн.

За його словами, рішення про підтримку кандидата Януковича було ухвалено на останньому пленумі ЦК КПУ.

"Ми, комуністи, 20 січня 2010 року на Пленумі Центрального комітету, на якому був я, як член ЦК, ухвалили рішення в ситуації, що склалася, підтримувати на виборах у другому турі лідера Партії регіонів Януковича Віктора Федоровича", - сказав Ільїн.

При цьому він додав, що "з цього питання першим виступав наш секретар Донецького обкому КПУ Микола Кравченко, й він аргументовано довів, що в нас немає іншого виходу".

Нагадаємо, раніше Віктор Янукович заручився підтримкою Блоку Наталії Вітренко "Народна опозиція".  На засіданні ради блок, до якого входять до якого входять Прогресивна соціалістична партія України (голова - Наталія Вітренко) і Партія "Київська Русь" (голова - Павло Баулін) прийняв рішення про підтримку лідера Партії регіонів.

 Читайте також:

Вітренко закликала голосувати за Януковича

Симоненко пообіцяв неминуче прийти до влади в 2012 році

Симоненко пообіцяв не пускати до України лідерів іноземних держав

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: