Комуністи подарували Ющенку квиток в Америку

В Києві завершується акція "Ющенко - валіза - Америка".

Комуністи 02
На головній вулиці столиці пройшла організована прихильниками КПУ акція "Ющенко – валіза – Америка". Демонстранти під комуністичними прапорами та гаслами заявляли про свою незгоду з політикою президента, направлену на інтеграцію з НАТО та Євросоюзом і виступали за покращення стосунків з Росією.

Свою акцію комуністи назвали "висловленням Ющенку народного імпічменту" і закликали всіх "небайдужих" допомогти президенту відбути на постійне місце проживання до Америки. Для цього вони збирали в спеціальну скриньку "внески" по 5 копійок.

Як і в інших містах демонстранти притягнули з собою невеликий літак з написаним на фюзеляжі гаслом "Ющенко – валіза – Америка".

Під час акції ведучий з мегафоном в руках закликав киян "дати Ющенку по п'ятаку, щоб він полетів до своїх каліфорнійських бджіл".

З динаміків лунала "пісня", у якій зустрічалися слова "демон, відступник, Юда, злочинна влада".

В той же час на протилежному боці вулиці група активістів правих сил розклали свої палатки, з яких лунала повстанська музика, наприклад "Лента за лентою набої подавай".

Нагадаємо, акція "Ющенко – валіза – Америка" розпочалася 10 лютого в Одесі, пройшла в 14-х українських містах і сьогодні, 23 лютого, в день народження Віктора Ющенка, завершується в Києві.

Крім того, 18 лютого депутати від КПУ принесли до Верховної ради валізу, в яку намагалися збирати "пожертви" на квиток президенту до США. Через цю валізу навіть виникла бійка між депутатами групи "За Україну!" та комуністами.

А що би Ви подарували і побажали президенту в День народження?

Читайте також:

У Донецьку "проводжали" Ющенка до Америки

Грач готує розкол в КПУ

Ющенко святкує 55-й День народження в Карпатах

ВідеоКомуністи подарували Ющенку квиток в Америку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: