Комуністи погрожують вийти з провладної більшості

Компартія висловила незадоволення діями Партії регіонів у Донецькій області під час виборчої кампанії: союзників звинуватили в тиску.

Комуністична партія після місцевих виборів розгляне питання про подальше перебування у складі більшості. Про це на прес-конференції в Донецьку заявив перший секретар Донецького обкому КПУ, народний депутат Микола Кравченко.

За словами Кравченка, КПУ планує звернутися з відкритим листом до президента Віктора Януковича у зв’язку з фактами тиску на комуністів протягом виборчої кампанії в Донецькій області.

"Наша наступна акція - це відкритий лист президенту, з публікацією в усіх засобах масової інформації, з описом усіх фактів тиску. Однак, якщо чесно сказати, я не сподіваюся, що влада почує і швидко відреагує і виправить ці свої справи", - відзначив він.

Депутат додав, що у зв’язку з діями Партії регіонів у Донецькій області під час виборчої кампанії комуністи можуть переглянути свій статус у парламентській більшості.

"Ми поводитимемося так, як адекватно реагуватиме, зокрема, президент, на наше звернення щодо цього беззаконня, що відбувається у Донецькій області. Ми не виключаємо можливість обговорити це питання (про перехід в опозицію), воно обговорюватиметься на найвищому рівні, чи то на пленумі, чи то на президії ЦК", - підкреслив він.

Зазначимо, що представники Компартії неодноразово скаржилися на тиск з боку своїх союзників по парламентській більшості напередодні місцевих виборів. Зокрема, комуніст Леонід Грач заявляв, що Партія регіонів на місцевих виборах у Криму буде використовувати адмінресурс і намагатиметься фальсифікувати результати.

А в Макіївці Донецької області помер кандидат у мери міста від Компартії. Комуністи заявили, що на їхнього соратника перед смертю чинився "величезний тиск" у зв’язку з його участю у виборах.

Читайте також:

Комуністи: кандидат у мери Макіївки помер через політичний тиск

КПУ: макіївська покидь вирішила провести вибори з битою в руках

Комуністів не пускають на вибори в Криму

У Донецьку опозицію і союзників ПР не допустили до складу виборчкомів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: