Комуністи погрожують зірвати проведення у Львові Євро-2012

Ліві партії будуть просити УЄФА відмовити Львову у праві приймати матчі Євро-2012 через ганебний стан військових поховань.

У Львові представники лівих сил на мітингу з нагоди 65-ї річниці визволення Львова від фашистів заявили про готовність до акцій протесту з метою не допустити проведення у місті фінальної частини чемпіонату Європи з футболу 2012 року.

У мітингу взяли участь представники КПУ, ПСПУ, партії "Руський блок" та ветеранських організацій міста. Лівих обурив акт вандалізму у місті – понівечення монументу "Батьківщина-мати" на Пагорбі Слави, під яким знаходиться братська могила 30 воїнів-визволителів Львова.

Учасники мітингу ухвалили звернення до міського голови Львова Андрія Садового з вимогою "негайного впорядкування поховань радянських воїнів та належного забезпечення їх охорони".

Також автори звернення визначили для міського голови Львова кінцеву дату, до якої він повинен впорядкувати всі солдатські поховання у Львові – до дня визволення України від німецьких загарбників, тобто, за їх словами, до 28 жовтня 2009 року.

У разі невиконання озвучених вимог, комуністи спільно з прогресивними соціалістами, партією "Руський блок" та рядом ветеранських організацій, вдадуться до акцій протесту "проти проведення у Львові фінальної частини Євро-2012".

"Ми вже сьогодні формуємо пакет фото та відеоматеріалів про стан військових поховань у Львові, який буде найближчими днями направлено із відповідним зверненням до президента УЄФА Мішеля Платіні. Ми будемо просити Мішеля Платіні відмовити Львову у праві приймати матчі Євро-2012 через ганебний стан військових поховань та нехтування пам’яттю минулого з боку міської влади Львова і міського голови Андрія Садового", - заявив Калинюк.

Читайте також:

Пам’ятник Мазепі в Києві поставлять восени

У Львові вандали пошкодили пам'ятник радянським воїнам

Комуністи відремонтують київського Леніна за власні гроші

Полтавський Ленін став жертвою вандалів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: