Комуністи показали скандальний фільм про "регіоналів" (відео)

Компартія Криму таки показала фільм про приховані факти діяльності "регіоналів" в Криму, показ якого намагалися заборонити правоохоронні органи.

Прес-служба Кримського рескому Компартії України розмістила на своєму сайті документальний фільм "Сімферополь - біль моя, любов моя ...", якого так злякалася кримська влада.

На думку комуністів, своїми беззаконними діями проти російських журналістів українська влада показала, що вона усвідомлює відповідальність за той катастрофічний стан, в якому опинилася столиця Криму.

"Не дивлячись на бравурні обіцянки влади, її представники добре розуміють, що нинішній курс не дозволяє навести лад у місті і вирішити соціальні проблеми його жителів. Дії, що порушують закон, не тільки завадили нормальній діяльності ЗМІ та створили перешкоди для вільного поширення інформації, гарантованого Конституцією України. Але й завдали збитків порозумінням між українською та російською громадськістю. При цьому поведінка влади виглядає тим більш провокаційною і необгрунтованою, оскільки в фільмі не міститься жодних тверджень, спрямованих на критику державного устрою або підриву соціальної стабільності в Криму", - йдеться в повідомленні.

"Влада продемонструвала, що вона панічно боїться будь-якого слова правди, будь-якого чесного незалежного погляду на ситуацію в країні. У цьому ролику показаний провал Партії регіонів, яка висунула чотири роки тому мера Бабенка, названого президентом Януковичем (приносимо вибачення за його лексику) "зас ... анцем". (Цікаво те, що цього ж зас ... ранця Партія регіонів висунула кандидатом по мажоритарному округу на виборах у ВР АРК). На його місце Партія регіонів готує настільки ж некомпетентного і безвідповідального кандидата, якого нав'язують виборцю за допомогою масованої рекламної кампанії, що охопила всі можливі носії, у тому числі забори, стіни державних установ і навіть громадських туалетів - все це заклеєно портретами Агєєва. Партія регіонів, Міністерство закордонних справ зобов'язані принести вибачення журналісту і громадянинові Росії, чиї права були грубо порушені", - заявив народний депутат України, лідер кримських комуністів Леонід Грач.

Нагадаємо, 27 жовтня співробітники правоохоронних органів затримали в аеропорту Сімферополя московську журналістку Олександру Костянтинівську, яка везла студійну версію фільму "Сімферополь - біль моя, любов моя ...", в якому викриваються деякі факти діяльності "регіоналів" кримської столиці.

Журналістку підозрювали у поширенні порнографії. Пізніше був затриманий гендиректор російського інформаційного агентства "Новий регіон" Олександр Щетінін.

Читайте також: 

Міліція пояснила, за що в Криму затримували російських журналістів

СБУ затримала в Криму російських журналістів

Адвоката Тетяну Монтян затримала міліція

Головний охоронець Януковича є персоною нон грата у Росії

Росія остаточно відмінила "чорні списки" для українців

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: