Комуністи пообіцяли пам'ятник Сталіну в Києві

На думку комуністів, "ніхто не спростує, що третина території України - заслуга Сталіна. Чи що економічний потенціал - заслуга Сталіна".

Народний депутат від Компартії Олександр Голуб не виключає появи пам'ятника Сталіну і в столиці України.

"Я не виключаю, що прийде час, коли і в Києві буде пам'ятник Сталіну. Але це станеться не лише за ініціативою Компартії, але і самих жителів міста", - сказав Голуб.

На думку нардепа, підрив пам'ятника Сталіну в Запоріжжі був викликаний "злістю і відчаєм групи осіб". "Люди, які роблять подібні до цього теракту вчинки, розуміють, що вони нездатні витримати конкуренцію з тими подіями і тією ідеологією, яку свого часу втілював Сталін. Незважаючи на злочини, здійснені в часи його керівництва країною, якщо порівняти, що було зроблено ним для країни, і що було зроблене людьми, що представляють ультранаціоналістичний табір, то порівняння буде не на користь правих. І пам'ятник Сталіну ним про це так яскраво нагадує, що вони не можуть цього стерпіти", - заявив Голуб.

"Можна багато базікати, але ніхто ж не спростує, що третина території України - заслуга Сталіна. Чи що економічний потенціал - заслуга Сталіна. Чи перемога у Великій Вітчизняній війні - теж його заслуга", - додав комуніст.

Нагадаємо, 1 січня в Запоріжжі був підірваний пам'ятник Сталіну, що місцева прокуратура розцінила як теракт. У цій справі були допитані або затримані численні представники правих політичних організацій, в першу чергу, "Тризуба імені Степана Бандери" і Всеукраїнського об'єднання "Свобода".

Читайте також:

Герман: ніякі укази не змусять народ розлюбити Бандеру, Шухевича та Сталіна

Підрив пам'ятника Сталіну: заступника керівника "Свободи" заарештовано до 23 січня

У Запоріжжі обстріляли суд, в якому розбираються з підривом Сталіна

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: