Комуністи попросили ООН допомогти очистити Львів від реклами СС

Львівський обком КПУ просить застосувати санкції до рекламного агентства, через яке розміщувалася реклама.

Львівський обком Комуністичної партії України звернувся до ООН з проханням посприяти демонтажу плакатів, встановлених у місті до 66-річчя дивізії "Галичина".

Про це йдеться в зверненні лідера львівського обкому КПУ Олександра Калінюка до генерального секретаря ООН Пан Гі Муна.

Подібного листа направлено також президенту Віктору Ющенку.

"Зобов'язати Львівську міськраду зняти плакати з пропагандою 14-ої СС Добровольчої Гренадерської дивізії "Галичина" в місті Львові і вжити заходи за поширення реклами Waffen-SS, всупереч рішенню Міжнародного Нюрнберзького трибуналу", - сказано в зверненні.

Крім того, львівський обком КПУ просить застосувати санкції до рекламного агентства ALTER V, через яке, за його даними, розміщувалася реклама.

Представник львівської міської організації партії "Свобода" повідомив, що його політична сила розмістила у Львові 20 плакатів з символікою дивізії і підписом "Вони захищали Україну" до 66-річчя створення дивізії.

Нагадаємо, на початку квітня на вулицях Львова з’явилися сітілайти з вітаннями на адресу ветеранів дивізії СС "Галичина". Як відомо, цей підрозділ був сформований з українців та вів бойові дії у складі німецьких військ.

Рекламу було розміщено "в рамках творчо-виховного проекту" "Скарб нації", який ініціював лідер партії "Свобода" Олег Тягнибок.

В той самий час на пропозицію "Свободи" Львівська облради ініціювала рішення, яким владі Стрия рекомендувалось демонтувати монумент радянському воїну-визволителю.

Рішення пояснювалося необхідністю прибрати символ радянської пропаганди, бо він принижує гідність українців. Міськрада Стрия тоді відмовилась зносити пам'ятник радянському солдату.

Читайте також:

Тягнибок вважає дивізію СС "Галичина" "найвищою духовною цінністю"

У Львові на бігбордах Тягнибок рекламує дивізію СС "Галичина"

Вітренко вимагає від Обами ввести санкції проти Львівщини

Одеські нацисти хочуть влаштувати парад на честь Гітлера

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: