Комуністи попросили СБУ вгамувати націоналістів, які розбушувалися

Комуністи переконані - націоналісти готують всеукраїнський бандерівський шабаш і розпочнуть з Донеччини у День соборності.

Донецький обком Компартії просить Службу безпеки України не допустити ходи націоналістів у Донецьку в День соборності.

Про це йдеться у заяві обкому, поширеній прес-службою.

Згідно з повідомленням, Донецький обком КПУ звернувся до Управління СБУ в Донецькій області з вимогою "взяти під контроль націоналістів, що розбушувалися, а також не допустити 22 січня 2011 року маршу в центрі Донецька".

Свою вимогу в обкомі КПУ обґрунтовують тим, що націоналісти "можуть спровокувати конфлікт і викликати фізичне протистояння".

Обком КПУ закликає СБУ не допустити 22 січня масової ходи і "вжити заходів із захисту безпеки жителів і гостей міста Донецька з метою недопущення розпалювання конфліктів і ідеологічної неприязні, протистояння між різними політичними і суспільними силами".

На думку обкому КПУ, на даний час суспільна ситуація загострена "на фоні скасування указу президента про зняття звання Героя України з Степана Бандери, загрозливих заяв націоналістичних організацій, наростаючих актів вандалізму відносно пам'ятників радянської епохи".

У зверненні також вказано, що "найближчим часом націоналістичні кола планують посилення фінансування донецьких націоналістичних організацій і розширення мережі бойовиків".

"Мета даних заходів - дестабілізувати політичну ситуацію в Донецькій області і зробити її "показовою" в плані всеукраїнського націоналістичного шабашу, що, поза сумнівом, приведе до суспільного конфлікту і загрози національній безпеці України", - йдеться у зверненні КПУ.

Нагадаємо, міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов заявив, що 22 січня, у День соборності в Україні слід очікувати великої бійки та кровопролиття.

Читайте також:

БЮТ: 22 січня стане ясно, чи вже виїжджати на танках, чи ще зачекати

Янукович хоче, щоб українці 22 січня подивились один на одного з любов'ю

МВС: 22 січня в Україні буде кровопролиття

"Свобода": бандерівська армія перейде Дніпро і викине "синьожопу банду"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: