Комуністи проведуть акцію "Ющенко-валіза-Америка!"

Комуністична партія має намір провести акцію "Ющенко-валіза-Америка!" в Одесі та Києві.

Комуністична партія має намір провести акцію протесту "Ющенка - валіза - Америка!" проти політики президента 10-23 лютого.

Лідер партії Петро Симоненко повідомив, що відповідна акція, що проводиться в рамках всеукраїнської акції протесту під загальним гаслом "Геть Ющенка і олігархів! Трудящим - гідне життя!", почнеться в Одесі 10 лютого і закінчиться 23 лютого в Києві.

При цьому він виразив упевненість, що результати акції посприяють початку Верховною радою процедури імпічменту президента.

"Упевнений, що результати цієї акції змусять Верховну Раду не лише почати офіційну процедуру імпічменту президента Ющенка, але і негайно відсторонити його і його олігархічно-націоналістичне оточення від влади", - сказав Симоненко.

Окрім цього, лідер КПУ відзначив, що проведення акції протесту має на меті згуртувати людей, підняти їх на боротьбу за власні права і свободи, своїх робочих місць і вітчизняних підприємств, на захист соціальної справедливості, економічного і політичного суверенітету держави.

Як повідомлялося, народний депутат Верховної Ради України від фракції Компартії Леонід Грач розповів, що родинний скандал лідера комуністів Петра Симоненко відбився на іміджі партії, і підкреслив, що зміна лідера не передбачається.

Соціалістична партія України заявила про намір провести 9 березня, в річницю з дня народження Тараса Шевченка, всеукраїнську акцію протесту.

Читайте також:
У Сімферополі автомобілісти перекрили трасу Харків-Ялта
Кожен четвертий українець готовий вийти на масові акції протесту
Масові протести розпочнуться восени 2009-го: прогнози політологів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: