Комуністи пройшлися центром Києва з портретами Сталіна

Учасники акції несли прапори з символікою своїх політсил, а також портрети Сталіна з гаслами "За родіну, за Сталіна!", "Прокинься, вставай, товариш Сталін, країну від загибелі рятуй!".

У Києві прихильники лівих політичних сил провели урочисту ходу в центрі Києва з нагоди Дня Перемоги.

Як повідомляється, у ході взяли участь близько 2,5 тисяч прихильників Комуністичної партії України, Соціалістичної партії України, партії "Російський блок", Союзу лівих сил. Колону комуністів вели лідери КПУ Петро Симоненко та Адам Мартинюк.

Хода почалася від Бессарабської площі. Попереду колони була розгорнута копія прапора Перемоги розміром 150 квадратних метрів, який було піднято у травні 1945 року над рейхстагом у Берліні.

Колону супроводжували зразки військової техніки, лунали пісні часів Великої Вітчизняної війни.

Учасники акції несли квіти, прапори з символікою своїх політичних сил, прапори України, а також кілька портретів Йосипа Сталіна, під якими написані гасла "За родіну, за Сталіна!", "Прокинься, вставай, товариш Сталін, країну від загибелі рятуй!".

Прихильники Компартії відправилися до Парку Слави, щоб покласти квіти до могили Невідомому солдату. У той же час на Європейській площі учасників ходи чекала польова кухня, а також концерт з нагоди свята.

Все про святкування Дня перемоги в Україні читайте тут.

Читайте також:

У Львові невідомі і "свободівці" влаштували сутичку зі стріляниною, є поранені

Янукович застеріг від розбрату та розмов про ієрархію нації

На Хрещатику червоний прапор несли попереду державного

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: