Комуністи розірвуть союз з Партією регіонів через "курс Ющенка"

КПУ погрожує залишити парламентську більшість, якщо Партія регіонів не припинить "курс на поглинання країни великим олігархатом".

Компартія України 18-19 червня проведе з’їзд, на якому буде розглянуто питання про вихід з парламентської більшості. Про це повідомив народний депутат від фракції КПУ Євген Царьков.

Як пояснив нардеп, комуністів не влаштовує те, що нинішня влада продовжує курс, який було обрано президентом Віктором Ющенком.

"У нас буде пленум 11 червня… Ми саме останній аркуш надрукували, пленумом прийняли й направили його президенту і прем’єр-міністру. Якщо вони не припинять, за великим рахунком, той самий курс, який вів Ющенко на поглинання країни великим олігархатом, то у нас 18-19 червня відбудеться з’їзд, і ми цілком розглядаємо сьогодні питання, і сьогодні йдуть певні вимоги наших організацій знизу, і спокійно залишимо цю коаліцію (парламентську більшість – ред.)", - сказав він.

Нагадаємо, раніше голова Компартії Петро Симоненко критикував своїх союзників по коаліції "за двозначність позиції і непослідовність дій в деяких принципових питаннях".

"Не можна дозволити великому капіталу і його найманцям прив'язати нас до Партії регіонів, перетворитися на її молодшого політичного партнера", - заявляв Симоненко.

Читайте також:

У наступну Раду потраплять комуністи і Тягнибок

У Партії регіонів вимагають заборонити комуністів

Партія регіонів "побраталася" з китайськими комуністами

Симоненко вирішив вербувати у Компартію молодь

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: