В Криму пройшла заборонена факельна хода на честь Сталіна

Півсотні комуністів таки запалили кілька факелів на честь Сталіна в Криму. Міліціонери вирішили не втручатися, лише розборонили комуністів і їхніх противників.

Мітинг в честь Сталіна
Новый Регион
Мітинг на честь Сталіна
21 грудня в Ялті близько 50 комуністів та їх прихильників взяли участь в ході міською набережною в ознаменування 130-річчя з дня народження радянського державного діяча Йосипа Сталіна.

Незважаючи на заборону Окружного адміністративного суду Криму на проведення факельного ходу набережною і будь-якого ходу на ділянці від пам’ятника Горькому біля готелю "Ореанда" до концертного залу"Ювілейний", учасники акції все ж запалили кілька факелів. Спроби підпалити факели спочатку зупинялися правоохоронцями, але потім вони вирішили не втручатися в те, що відбувається.

Мітинг в честь Сталіна
Новый Регион
Мітинг на честь Сталіна
В ході невеликого мітингу біля "Ювілейного" ялтинські комуністи заявили про те, що добиватимуться відновлення пам’ятника Сталіну, такого, що колись стояв тут у сквері, виступили проти "очернителів історії" і зажадали встановлення біля Лівадійського палацу пам’ятника учасникам "великої трійки" - главам держав-членів антигітлерівської коаліції Йосипу Сталіну, Вінстону Черчиллю і Франкліну Рузвельту.

Потім колона з портретами радянського диктатора і вигуками "Слава товаришеві Сталіну!" продовжила свій шлях на чолі з депутатом ялтинської міської ради від фракції комуністів Віктором Рафаловичем.

Біля місця фінального мітингу комуністів біля пам’ятника Леніну на набережній на учасників ходу вже чекали близько півтора десятків кримських татар, що стихійно зібралися, щоб висловити свою думку. Вони спробували заглушити виступу комуністів криками: "Ганьба!" і скандуванням "Сталін вбивця!". Щоб уникнути ексцесів обидві групи були оперативно розділені міліційною шеренгою, але ніхто з опонентів агресивних дій один до одного не робив. Через кілька хвилин мітинг завершився.

Як відомо, раніше Окружний адміністративний суд Криму заборонив комуністам факельну ходу на честь Сталіна.

Ухвалою Окружного адміністративного суду Криму від 19 грудня використання під час ходи факелів з метою протипожежної безпеки заборонено, оскільки в Ялті вже декілька днів як оголошено штормове попередження, а відкритий вогонь при сильному вітрі може стати загрозою здоров’ю учасників ходи.

Читайте також:

Кримським комуністам заборонили проводити факельну ходу на честь Сталіна

Кримські комуністи вимагають повернути Волгограду ім'я Сталіна

У Донецьку суддя встановив перед будинком бюсти Леніна та Сталіна

У Запоріжжі до 9 травня поставлять пам’ятник Сталіну

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: